Vegas Gansteri hile apk 2021

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 Vegas-Gansteri-V3.1.0R-Mod-Apk


Vegas Gangsteri v2.1.0r PARA HİLELİ APK, 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Vegas-Gansteri-V3.1.0R-Mod-Apk

Vegas-Gansteri-V3.1.0R-Mod-Apk

Vegas-Gansteri-V3.1.0R-Mod-Apk
UYARI : Yeğenlerim oyuna girerken  internet bağlantınız kapalı olsun sorun yaşayabilirsin diğer türlü, ayrıca internet kapalı olursa BAN YEMEZSİNİZ.

OYUNUMUZDAN VIDEO

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=rt_R4by61vA&w=320&h=266]

OYUNUMUZUN ETIKETLERI

Vegas Gangsteri Hileli apk indir

Bu cazip gelmeyebilir, ancak çevrimiçi olarak çok fazla kötü vuruşla karşılaşacaksınız. Bazen poker siteleri hileli gibi görünecek. 100 okunaklıdırlar ve kartlar rastgele sayı üreteci kullanılarak dağıtılır. Çevrimiçi olarak çevrimdışı olmaktan daha kötü vuruşlar elde etmenin nedeni, çevrimiçi olarak saatte daha fazla el dağıtılmanızdır. Online poker size kötü vuruşlarla nasıl başa çıkacağınızı öğretecektir, çünkü sık sık kötü vuruşlar alacaksınız. Bu karakter oluşturur!
Hemen hemen her poker oyuncusu en az bir kez oyundan yemin etti. Muhtemelen 10 kez yaptım. Şansın beni tekrar tekrar becerdiği birkaç ardışık seansım olduğunda, asla geri dönmeyeceğime yemin ederek masadan uzaklaşıyorum. 

Vegas Gangsteri Hileli apk 2021

Sonra ertesi gün oyuna geri döndüm. Bunu hepimiz yapıyoruz. Muhtemelen bunu birçok kez de yapacaksınız. Ama sonuçta, poker çılgın kötü vuruşlara rağmen harika bir oyundur. Kazanan ve kaybeden poker oyuncuları arasındaki en büyük fark, oyuncuların kötü vuruşları sallayabilmeleridir. Zayıf oyuncular iniş ve çıkışlarla başa çıkamazlar. Poker zihinsel bir oyundur. Oyuna uzun vadeli bir yaklaşımınız yoksa, mahvolursunuz. İyi oynamadığınız sürece, her bir oturumun sonucunun önemli olmadığı zihniyetine sahip olmanız gerekir. Eğer iyi oynadıysanız ve kötü şans yüzünden kaybettiyseniz, öyle olsun. Bu zihniyeti benimsemenizin nedeni, her poker oyuncusunun zaman zaman kötü molalara maruz kalmasıdır, ancak iyi oyuncular uzun vadede ileriyi bitirir. Bu yüzden masada kötü bir gün geçirirseniz, çünkü kartlar sizi mahvetti, sizi rahatsız etmemelidir. Kötü oynadığınız için kötü bir gün geçirdiyseniz, oyununuz üzerinde çalışmanız gerekir. İyi bir gün geçirdiyseniz, ancak yine de kötü oynadıysanız ve şanslıysanız, oyununuz üzerinde çalışmanız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir