Soccer Stars hileli dayi apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Soccer Stars hileli apk

Meksika Teknik Direktörü babasının ölümünden sadece birkaç saat sonra Meksika’nın Altın kupa yarı finalinde Kanada’ya karşı oynama kararını tartıştı.
Daha iyi olarak bilinen oğlunun Kanada’ya karşı sahaya çıkmasından kısa bir süre önce Perşembe günü 59 yaşında öldü. Ancak Meksika için oyuna başlamayı seçti ve el 2-1 kazanmaya devam ederken 61 dakika oynadı ve babasının istediği gibi oynadığını açıkladı.  Brezilya’da doğdu, ancak profesyonel kariyerine 1980 yılında Meksika’da Club ile başladı ve daha sonra Club  gibi kulüplerde oynadı.
1980’den 1991’e kadar Meksika’da oynadı ve aralarında El Salvador’da da görev yaptı.
Oğullarından ikisi Meksika milli takımının önde gelen üyeleri olmaya devam etti. Kardeşi.

Soccer Stars hilesini indir

o ile durum ve bugün ne oldu, ilk derin üzüntü ile haber duymak,  Martino dedi. Bundan sonra, hepimiz bu haberi aldığı gerçeğinin üstesinden gelmek ve ona güç vermeye çalışmak zorunda kaldık. Bu üzücü anlarda ne hissettiğini sadece o biliyor. Annesiyle iletişim kurduktan sonra, kalmaya ve oynamaya karar verdi, çünkü onun sözleriyle ve annesinin sözleriyle, babasının istediği şey buydu.  Bu durumda vereceği karar ne olursa olsun, tüm desteğimize sahip. Futbolun hayattaki en önemli şey olup olmadığını veya aile olup olmadığını analiz ettiğiniz günlerden biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir