SİX GUNS GANG SHOWDOWN hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

SİX GUNS GANG SHOWDOWN hileli apk v.1.22

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=PU5Kbv_5eaQ&w=320&h=266]

İNDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

SİX GUNS GANG SHOWDOWN hileli apk

İlk yılları hakkında pek bir şey bilinmemekle birlikte, New York’un gecekondu mahallelerinde William Henry .olarak doğdu ve 14 yaşında yetim kaldı. Sonunda batıya taşındı, Vahşi Batı kanun kaçağı ve silahlı savaşçı olarak geçirdiği günler ondan önce olgunlaştı.
Yeni Meksika makamlarından hırsızlık için kaçan kaçtı ve kavga sırasında bir adamı öldürdü. New Meksika’ya döndü ve bir grup sığır hırsızına katıldı ve savaştı. .  aynı adı taşıyan vahşi batı turu için dünyaya tanınmadan önce birçok hayat yaşadı. Ancak bir genç, Kaliforniya’nın Altın acele katıldı ve iki yıl sonra, bir  binici oldu.
Hint Savaşlarında bir ordu izci olarak görev yaptı, iç savaşta birlik için savaştı ve aralarında oyunculuk pirzolalarını uygulamanın bir yolunu buldu. 1883’te renkli kovboy temalı Vahşi Batı şovunu başlattığında, zaten bir efsaneydi.  olarak doğan , maceracı bir sınır adamı ve sanatçı olarak büyüdü. Bir erkek gibi giyinmek ve ateş etmekle ünlü  ve bir erkek gibi içmek batıdaki altın acele kasabalarına taşındı ve Güney Dakota’da bir keşif izci oldu. Vahşi antikalarıyla ünlendi ve hızlı bir şekilde istismarlarının (gerçek ve çoğunlukla hayal edilen) uzun hikayelerini anlatmanın onu bir dolar yapabileceğini öğrendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir