Score! Hero hile dayi apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Score Hero hileli apk v.1.3.552

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

SCORE HERO INDIR ETIKETLERIMIZ


SCORE HERO hileli apk indir 
Lynn Williams, 2019 Dünya Kupası kadrosunu dar bir şekilde kaçırdı ve turnuvadan önce alternatif olarak seçildiğinde bu Olimpiyatlarda oynama şansını da kaçırdı. mAncak geç bir kural değişikliği, alternatiflere kadrolarına hak kazanma şansı verdi ve Williams’a bir umut ışığı verdi. Ancak, grup aşamasında Williams, banktan sadece kısa bir rol aldı. O zaman, ABD Baş Antrenörü  karşı bir başlangıç yaptığında, bankta düştüğünde büyük bir sürpriz oldu. Williams’ın koçunu Nostradamus’a benzetmesi uzun sürmedi.
Williams, Horan’ın çaprazındaki Başlığı Sari tarafından iyi bir şekilde kurtarıldığında, Sam Mewis için başka bir başlıkta ilk yarı asistini almadan önce neredeyse bir asist yakaladı. Sadece birkaç dakika sonra Williams, köşe vuruşundan sonra alt köşeye mükemmel bir son verdi. , 57.dakikada üçlü bir denizaltının parçası olarak erken çıkardığında iyi çalışmalarının bir kısmını geri aldı. Hareket önceden planlanmış gibi görünüyordu ve sahada olan herhangi bir şeyin sonucu değildi, USWNT neredeyse iplerde değildi ve büyük bir yeniden düzenlemeye ihtiyaç duyuyordu.
Yine de Williams, onu spot ışığına koyma kararını haklı çıkardı ve Kanada’ya karşı başka bir başlangıç için sıraya girebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir