real boxing hileli full apk dayi 2021

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN VIDEO

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=5B8C-iIPoEA&w=320&h=266]

OYUN ETIKETLERI

real boxing para hileli, real boxing hilesi, real boxing hileli apk, real boxing hilesini indir, real boxing hileli indir, real boxing hile, real boxing hile apk, real boxing mobile indir, APK Oyunlar,

real boxing hileli

Yumruk atmayan biri olarak görüyor, ancak üç kez düşürmeyi başardı ve Haziran 2019’daki ilk mücadelelerinde yedinci turda düşmeye zorladı. , kredisine göre, Aralık 2019’daki ikinci mücadelelerinde 12 tur oybirliği ile onu yenerek olan kaybının intikamını aldı. Bununla birlikte, 31 yaşındaki , eski ağır şampiyonu  kariyerinin son on üç yılında kullandığı olumsuz dövüş stilini benimseyerek tüm kavgadan korkmuş görünüyordu.Dahası, rövanş için uygun şekilde eğitildi ve şişman bir 283.5 baktı. Çenesini tekrar kontrol etmekten kaçınmak için savunma tarzını kullanan bahsetmiyorum bile, kimseyle savaşmaya uygun değildi.
real boxing hileli full apk indir
Tarafından:  almaya ve New York’taki Madison her zaman sert Mike Wilson’a karşı işini bitirdikten sonra geçici ağır kayışını ondan koparmaya hazır. kariyerinin bu noktasında, WBC zorunlu noktasını kazandı. ile savaşarak, özellikle de geçen yıl Alexander beşinci turda onu şok edici bir şekilde nakavt ettiği zaman başına gelenler hakkında risk istemedi. Ne yazık ki, #1 WBC r olamaz çünkü 9 Ekim’de karşı bir dünya şampiyonluğu için savaşıyor ya da büyük ‘Çingene Kralı’ onunla yüzleşmeye hazır olmak için eğitim kampından geçebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir