Osmanlı savaşları hileli apk 2021

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Osmanlı savaşları hileli apk v.2.3.21 benim en beyendiğim oyunlar arasında yer alıyor. Kılıcınız keskin olsun yeğenlerim.

OYUNDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERIMIZ

apk indir buton
Kırık linkleri lütfen yoruma yazın

OYUN ETIKETLERIMIZ

Osmanlı savaşları hileli apk indir

Gerçekte, İkinci Dünya Savaşı’nın en büyük nedeni, birçok Alman tarafından Birinci Dünya Savaşı’nı hiç kaybetmedikleri inancıydı. Alman toprakları işgal edilmedi, birlikler hiç kaybetmediklerini hissettiler. Gerçekte ordu, devleti sosyal çöküşten korumak için Almanya’ya geri dönmek zorunda kaldı, çünkü Almanya iç düşmanlardan Müttefiklerin yarattığı tehditten daha büyük bir tehlike altındaydı.
Bu nedenle, Almanya’nın sadece evde bir bıçak darbesi nedeniyle Savaşı kaybettiği inancı. Bununla birlikte, bu çöküş, büyük bir baskı altında olan ve ekonomik baskıya ve politik faktöre yenik düşen bir devletin sonucuydu, modern bir savaşı kazanmak için, alandaki zafer artık yeterli değil, diğer ulusun tüm sistemi üzerinde zafer kazanılmalıdır. (yani, savaşmak için iradesini yok et). Almanya stratejik Savaşı kaybetti, sistemi çöktü ve bu nedenle Savaşı kaybetti. İngiliz Donanması, Almanya ekonomisini ablukaya almayı başardı ve böylece yıkımını ve yenilgisini getirdi (Donanma açık savaşta kendini kanıtlamamış olsa bile.
Almanya müttefiklerini, Türkiye’yi ve Avusturya’yı kaybetti ve daha az uçak, az tank ile üretimde başarısız oldu ve insan gücü tükendi. Almanya Savaşı kaybetmemiş olsa da, Savaşı kaybetmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir