Online Soccer Manager 2021 hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

osm hileli apk 2021 v.1.32
Hilesiz version için tıklayın.
Hileli versiyon aşağıdadır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

OYUN ETIKETLERI

osm hileli apk indir

ABD, bir oyun Hollandalı tarafı tarafından tüm yol boyunca itildi, ancak ceza kahramanlığı, tarafını son dörde göndermeye yardımcı oldu Hayatta kal ve ilerle. Bu, herhangi bir nakavt turnuvasında ve şüphesiz Cuma günü ABD kadın milli takımı tarafından kişileştirilmiştir.
USWNT, Olimpiyat çeyrek finalinin 120 dakikasında Hollanda’ya karşı savaştı ve hayatta kalmayı başardı ve 2-2 berabere kaldıktan sonra oyunu penaltılara taşıdı.
Nokta vuruş döneminde,  kaleci efsanesi olarak statüsünü pekiştirdi ve düzenlemede geç bir cezayı durdurduktan sonra iki penaltı kurtardı. Bu arada, USWNT katılımcıları, takımlarını bölgesel rakipleri Kanada ile karşılaşacakları yarı finallere kadar görmek için dörde dört gitti.
ABD için baskın bir performans değildi, ama aynı zamanda cansız bir grup aşamasının statülerini turnuva favorileri olarak gördükten sonra da büyük ölçüde geliştirildi.
Bununla birlikte, grup aşaması artık uzak bir anıdır ve henüz Japonya’da ellerinden gelenin en iyisini yapmamış olsalar da, USWNT şimdi Olimpiyat altınından sadece iki galibiyet uzakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir