Nitro Nation Drag hileli apk dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

    

Nitro Nation Drag hileli v.1.221

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Nitro Nation Drag hileli apk
Oyunda ikinci bir araba satın alırken, günlük sürücü arabanızı satın alırken olduğu gibi davranın. Aracın nispeten büyük sorunlardan arınmış olmasını istiyorsunuz. yarışı, aracın çerçevesine, süspansiyonuna, frenlerine, lastiğine ve aracın genel gövdesine stres atabilir.
Sen araba herhangi bir büyük kaza olmamıştır emin olmak istiyorum. Çerçeve onarımı veya çerçeve hasarı, yaparken çok tehlikeli bir karışım olabilir. Araba için bir araba alırken kontrol edilmesi gereken en önemli şey budur. tarafından adlı hizmeti deneyimledim ve kullandım. Hizmet seçeneklerinden biri için sınırsız sayıda VIN kontrolü sunarlar ve fiyat diğer hizmetlerden çok daha iyidir. Alışveriş yaparken kullandım ve bir aracın geçmişini kontrol ederken çok kullanışlı geliyor.
Aracın kontrol edilmesi gereken bir sonraki önemli nokta, egzozun arkasından çıkan duman, büyük yağ sızıntıları (çoğu kullanılmış otomobilde küçük sızıntılar bekleniyor), motorun hafif/büyük aşırı ısınması gibi ana bileşen sorunlarıdır. dışarıda ve arabayı sınıra itiyorsunuz. Ana bileşenlerin mümkün olan en iyi durumda olmasını istersiniz. Söz konusu sorunlar, onlara dikkat etmezseniz sizi yolda mahsur bırakabilir.
Nitro Nation Drag hile apk indir
Genellikle onları için satın alırken araçlarımda küçük onarımlar veya önleyici onarımlar yapmak için bazı beklentilerim var. Yukarıda belirttiğim gibi, küçük yağ sıvı sızıntıları  ve genellikle çok kolay bir şekilde sabitlenebilir. Küçük sızıntılar bize aracın yeni kullanıldığını ve sonuç olarak sızıntıdan olmayabileceğini söylüyor. Büyük  büyük sızıntılar, aracın önceki sahibi tarafından ihmal edilmiş olabileceğini ve şu anda görünmeyen artık sorunları taşıyabileceğini söylüyor. Bir arabaya bakarken, çalıştırın, ile birlikte sürün işe yaramasa bile. Test Sürüşünü tamamladığınızda, kontrol etmeye devam ederken arabanın etrafında yürürken rölantide bırakın. Aracın aşırı ısınma sorunu varsa, genellikle bu zamanı gösterecektir. Bu ipucu, aşırı ısınma sorunu olan birkaç güzel otomobilinden kaçınmama yardımcı oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir