MİNECRAFT POCKET EDİTİON Hileli son version

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

MİNECRAFT POCKET EDİTİON V1.233 Final Sürümü

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUNUMUZUN VIDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=X-fMtNOS_gU&w=320&h=266]

OYUNUMUZUN ETIKETLERI

MiNECRAFT POCKET EDİTİON hileli apk indir

 
60’lı yıllarda Vietnam Savaşı’nı kurduk. Orta Doğu’da savaş, Altı Gün Savaşı ve 1973’te Savaşı vardı. Bu dönemde ülkemizdeki toplumsal sorunlara karşı da mücadeleci bir duruş sergiledik. yoksulluğa karşı savaşı, uyuşturucuya karşı savaşı ve şimdi terörizme karşı savaşı vardı.
Bu silahlı çatışmaların yanı sıra kansere karşı savaşıyoruz ve insanlığı rahatsız eden diğer hastalıklarla savaşıyoruz. “Çıkıntı Savaşı”, Avrupa’daki Savaşı ve obeziteye karşı savaşı ifade eder. Görünüşe göre savaşa gitmeyeceğimiz bir şey yok.
Savaştan zarar gören Bosna ve savaştan zarar gören Irak var. Afganistan’da savaş ve savaş. Panama’da savaş yaptık ve Grenada’yı ve domuzlar Körfezini işgal ettik.Dünyada savaş tarafından dokunulmamış çok az ulus var. FDR, savaştan nefret ediyorum. Askeri-Sanayi Kompleksinin kurulması konusunda uyardı.,  savaş Cehennemdir. Ona inanıyorum.
Hugh diyor ki: barışa bir şans verelim. Şimdi barış trenine binersek, hedefimize ulaşabilir ve hepimiz huzur içinde dinlenmeden önce biraz huzur ve sessizliğin tadını çıkarabiliriz. Barış şirketine yeniden enerji vermeli, yeni bir barış hareketi başlatmalı ve barışı korumaya başlamalıyız. Eğer yapmazsak, barış gücümü çekip senin kokuşmuş kafanı uçurabilirim. Üzgünüm, kendimi kaptırdım. Barış Kardeşim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir