HUNTİNG SİMULATOR hileli apk dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

HUNTİNG SİMULATOR hileli apk, avcılık seven yeğenlerim tarafından büyük talep görüyor. Oyunda amacımız avcılık yeteneklerimizi en iyi şekilde göstermek. Üstelik 4X4 kullanma imkanızda var. Vahşi doğada büyük bir macera sizleri bekliyor. Oyunumuzun grafikleri 3D olmakla beraber, 20 binden fazla indirilmiş. 
Dikkat Dayınız çıkabilir

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

 HUNTİNG SİMULATOR 4×4 hileli indir, HUNTİNG SİMULATOR hilesi, HUNTİNG SİMULATOr hileli apk, HUNTİNG SİMULATOR mobil, HUNTİNG SİMULATOR android, 

HUNTİNG SİMULATOR 4X4  hileli apk indir

 Bir zamanlar Oklahoma, , geyik, Antilop ve ayı avcılarının geliştiği bozulmamış bir ülkeydi. Bir kişi başka bir insan görmeden açık ovalarda ve vahşi ormanlarda günlerce dolaşabilirdi. Bütün bunlar, Oklahoma bölgesi haline gelenlere daha fazla insan yerleştikçe aniden değişmekti. Sürüleri sığır, koyun Antilop ve buğday ve Mısır ile çayır otları ile değiştirilecektir. Şehirler rüzgarla süpürülen tepelerde büyürdü. ilk raporları, kaybolan topraklarda avlanma deneyimi hakkında ipuçları veriyor.  ziyaret ettiğinde, az sayıda beyaz adam buldu, ancak bol miktarda oyun buldu ve Illinois Nehri boyunca ve geyik avladı. Doğu ormanlarında beyaz kuyruklu geyik yerinde duracak ve tüfek menzili içinde sürerken izleyecekti.  vahşi yaşam ücretinden yararlanan ilk kişi değildi. Amerikan Yerlileri yüzyıllardır orada avlanıyordu. Hepsi oyun arayışı içinde ara sıra sürdü. Baskın kabilelerden biri, Oklahoma’nın kuzeydoğu köşesinin çoğunu talep eden idi.

HUNTİNG SİMULATOR 4X4  hileli 


On dokuzuncu yüzyılın AVI ovaları Kızılderilileri için oldukça tipikti. Her yıl iki büyük av yaptılar: biri Mayıs ayından Ağustos ayına kadar, diğeri eylül ayından Aralık ayına kadar. Zamanın Edebiyatı genellikle avının kendisini askeri bir girişim olarak tanımladı. Aktiviteyi yönlendirmek için özel liderler atandı ve at sırtına monte edilen kabilenin adamları, liderler tarafından belirlenen planlara göre uygulanan hassasiyetle bir sürüye baskın yapacaklardı. Eti korumak için, Kızılderililer onu ince şeritler halinde keser ve düşük ateşin üzerine yerleştirilmiş bir dal ızgarası boyunca bırakırlardı. Bu kurutulmuş et aylarca yiyecek sağlayabilir. Et ayrıca bir hamura dövülebilir, çilek ve yağ ile karıştırılabilir ve cilt içine paketlenebilir. Kızılderililer ve ilk yerleşimciler, genellikle olarak adlandırılan bu karışımı, yıllarca saklanabileceği için çok yararlı gördüler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir