Hunting Clash hileli apk dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

     

Hunting Clash hileli apk dayi v.1.33

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

https://bc.vc/2eYMXm6

OYUN ETIKETLERI

   Hunting Clash hileli apk

Hileler de diğer oyun almak için geliştirilmiştir. Örneğin, geyik, bir lideri takip ederek hayvanların tek bir dosyada seyahat etme eğiliminden yararlanarak miktar olarak vurulabilir. Bu kurşun geyiği vurmayı gerektiriyordu. Sürünün geri kalanı daha sonra yeni bir lider ortaya çıkana kadar duraklayacaktı. Avcı daha sonra o geyiği vuracaktı ve sürü tekrar ayağa kalkacaktı. Muazzam miktarda oyun, avlanmayı Oklahoma’nın ilk ziyaretçileri için son derece çekici bir eğlence haline getirdi. , yüklü silahlar görünüşte sonsuz oyun malzemeleri ile birleştirildiğinde en çok yetiştirilen erkeklerin kana susamış olduğu konusunda yorum yaptı. Öyle olsa bile, avcılık kolay ve bol değildi.

Yüzyıl avcısı oyun yasaları, korucular ve vicdan tarafından engellenmediyse, değerli bir besin kaynağının kaybından öfkelenen bir Hint kabilesinin hayaletinden güvende değildi. Sonuç olarak, birkaç beyaz adam yalnız avlandı. Genellikle sadece koruma için değil, aynı zamanda bölgenin daha önceki avcılarının çoğunun üst düzey subaylar olması nedeniyle bir atlı asker şirketiyle birlikte geldiler. Çoğu zaman, bu askeri av seferleri belirtilen bir askeri amaç tarafından haklı çıkarıldı.

Popüler taş ocaklarından biri hindi idi, özellikle de hindi popülasyonları 1870’lerde bile nehirler boyunca yoğun olduğu için.  yakınlarındaki bin ila iki bin kuş sürüsünü bildirdi ve 1878’de o ve bazı arkadaşları, mevcut yakınlarındaki Kuzey Kanada Nehri’nde bir tüneğe girdiler ve bir gecede büyük kuşların puanlarını öldürdüler. O zamanlar oyun yasaları yoktu ve zamanın felsefesi vahşi yaşamın mevzuatla korunamayacağını öğretti. Polis olmak için çok fazla ülke ve çok az insan vardı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir