hotspot shield premium apk son sürüm

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Hotspot Shield Elite full sürüm ,hem mobil hem destop sürüm vardır.

PROGRAM GÖRÜNTÜLERİ

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Eğer mobil kullanmak isterseniz mobil seçiniz. Daha hızlı çalışacaktır.

VPN, sanal özel ağın kısaltmasıdır .Bir VPN’in amacı, internet üzerinden iletişim kurarken size güvenlik ve gizlilik sağlamaktır. İşte internet ile ilgili sorun: doğal olarak güvensiz. İnternet ilk tasarlandığında, öncelik paketleri (veri parçaları) mümkün olduğunca güvenilir bir şekilde gönderebilmekti. Ülke ve dünya çapında ağ nispeten yeniydi ve düğümler sık sık düştü. İnternetin temel protokollerinin çoğu (iletişim yöntemleri), güvenli verilerden ziyade başarısızlık etrafında yönlendirmek için tasarlanmıştır.
E-posta, web, mesajlaşma, Facebook vb. kullanmaya alışkın olduğunuz uygulamalar. hepsi bu İnternet Protokolü (IP) çekirdeğinin üzerine inşa edilmiştir. Bazı standartlar geliştirilmiş olsa da, tüm internet uygulamaları güvenli değildir. Birçoğu hala bilgilerini herhangi bir güvenlik veya gizlilik koruması olmadan gönderiyor. Bu, herhangi bir internet kullanıcısını bankacılık veya kredi kartı bilgilerinizi çalabilecek suçlulara, vatandaşlarına kulak misafiri olmak isteyebilecek hükümetlere ve bir dizi hain nedenden dolayı sizi gözetlemek isteyebilecek diğer internet kullanıcılarına karşı savunmasız bırakır.
VPN, açık internet üzerinden özel bir tünel oluşturur. Buradaki fikir, gönderdiğiniz her şeyin bu özel iletişim kanalında ve şifrelenmesidir-paketleriniz ele geçirilse bile-deşifre edilemezler. Vpn’ler kendinizi ve verilerinizi korumak için güçlü ve önemli araçlardır, ancak sınırlamaları vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir