Hotspot Shield Elite Full Apk 2021

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Hotspot Shield Elite Full Apk v.1.22

PROGRAM GÖRÜNTÜLERİ

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton
Etiketler:
Mobil vpn indir, telefon için vpn, HOTSPOT SHİELD ELİTE hileli indir, hotspot shield elite katılımsız full indir, telefon gizlilik indir, telefon için programlar, hızlı vpn indir, mobil vpn indirHOTSPOT SHİELD ELİTE katılımsız vpn indir,

HOTSPOT SH

Hotspot Shield FULL APK indir

İnternet iletişiminin temel fikri ile başlayalım. Masanızda olduğunuzu ve ZDNet gibi bir web sitesine erişmek istediğinizi varsayalım. Bunu yapmak için, bilgisayarınız bazı paketler göndererek bir istek başlatır. Bir ofisteyseniz, bu paketler genellikle bir yönlendirici aracılığıyla genel internete aktarılmadan önce LAN’INIZDAKİ anahtarlar ve yönlendiriciler aracılığıyla Seyahat eder.
Bir zamanlar halka açık internette, bu paketler bir grup bilgisayardan geçiyor. DNS adını çevirmek için bir dizi ad sunucusuna ayrı bir istek yapılır ZDNet.com bir IP adresine. Bu bilgiler tarayıcınıza geri gönderilir ve daha sonra isteği genel internetteki birçok bilgisayar aracılığıyla tekrar gönderir. Sonunda, bu paketleri de yönlendiren, bir web sayfasını (bir grup ayrı öğe olan) yakalayan ve hepsini size geri Gönderen altyapısına ulaşır.
Her internet isteği genellikle birden çok nokta arasında bir dizi iletişim olayıyla sonuçlanır. Bir VPN’in çalışma şekli, bu paketleri kaynak noktasında şifrelemek, genellikle verileri ve kaynak IP adresinizle ilgili bilgileri gizlemektir. Sonunuzdaki VPN yazılımı daha sonra bu paketleri bir hedef noktada VPN sunucusuna gönderir ve bu bilgilerin şifresini çözer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir