Hitman Sniper hileli indir 2021

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Hitman Sniper v2.555.1 PARA HİLELİ APK

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

APK Oyunlar, apk oyun indir, Hitman sniper hileli apk indir, Hitman hileli apk indir, Hitman hilesi, Hitman sniper apk indir, hitman hileli apk indir,

Hitman Sniper hileli apk

Bugün yeni bir Hitman filmi çıktı ve kaçırılan büyük bir fırsat. Kimse değil sadece karakter ve dünya onun sanki. Ve neden? Belki de ajan 47’nin pek çok farklı versiyonu olduğu için, bazıları diğerlerinden daha iyi ve sayısız filmde gördüğünüz farklı kurgusal arketiplere uyuyor.
Cehennem, , şimdiye kadar oynadığımız en eğlenceli görevlerden bazılarına adanmış bir katil topluluğu olan ajanlar 47 ile değiştirebiliriz. Tüm Tetikçilerin yan yana çalışmasının imkansız olduğunu düşünebilirsiniz, Ama onlar klonlar! Bu tam olarak ne için olduklarını! Ayrıca, geri dönüp yeni bir şey yapmak için önceki tüm film fikirlerini bir araya getirebilirse, biz de öyle.
Bu yüzden dizinin tarihinin bu retrospektifiyle biraz yaratıcı olduk. Ajan 47’nin her versiyonunu en iyi ve en kötü anlarına bakarken uygun bir aksiyon filmi klişesi atamak için Hitman oyunlarının tarihi boyunca oynadık. Hitman: Codename 47 2000 yılında geldiğinde, bloktaki yeni çocuk, koşma ve silahla dolu bir türdü ve başka bir şey değildi. Bu oyun, strateji ve sabrı tercih etti ve hedeflerinizi elde etmenin birçok yaratıcı yolu ile sizi ödüllendirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir