gta 5 telefon indir 2021

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Gta 5 tasarım açısından oldukça harikadır. Dayınız olarak oyunun hileli ve hilesiz versiyonları size sunulmaktadır. Bundan onur ve gurur duyuyoruz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

GTA 5 mobil indir, gta 5 mobil apk indir, gta 5 hileli apk, gta 5 mobil indir, gta 5 ois indir, gta 5 android indir, GTA 5 Hileleri, gta 5 apk indir,

gta 5 mobile

GTA: San Andreas, Grand Theft Auto oyunlarının en iyisi ve 2004 yılında piyasaya sürülen en iyi oyunlardan biri. GTA: San Andreas 1992’de başlıyor ve toplam üç büyük şehri içeren San Andreas adasında gerçekleşiyor. Karakterin Carl Johnson, nam-ı diğer ilk şehir. C. J., memleketi Los Santos’u ziyaret edecek. C. J. annesinin ölümünü duyduktan sonra çetesinin karmakarışık olduğunu bulmak için eve gelir. Yaklaşık beş yıldır evinden uzaktaydı ve bu süre zarfında Grove Street’teki aileler için çok şey değişti. Cj’nin kardeşi Sweet, tüm bu yıllar boyunca çetesini terk ettiği için onunla çok mutlu değil ve rakip çeteleri Ballas’tan mahalleyi geri almasına yardım etmek için onu zorluyor. Bu yüzden C. J. tüm bu beladan kurtulmak için ilk etapta ayrıldı.
Ne yazık ki, Cj’nin sadece çete sorunlarından daha fazlası var, aynı zamanda yasal sorunları da var. Los Santos’a girdikten sonra CJ, işbirliğini talep eden iki çarpık polis tarafından saldırıya uğradı. Şimdi CJ, çetesinden ve polisten emir alarak Los Santos’ta sıkıştı; ikisi arasında onu çok meşgul ediyor. CJ, memur Tenpenny ve ortağı tarafından aksi emredilene kadar Los Santos’tan ayrılmamakla tehdit edildi ve tehdit edildi. İşbirliği yapmaktan başka seçeneği var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir