FARMVİLLE 2 hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

  

FarmVille 2 v9.4.21 hileli apk,.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

FARMVİLLE 2 hilesi
Herhangi bir hobi için önemli bir kural şudur: sahip olduğunuzdan daha fazla para harcamayın. Çiftliğinizden para getirmeyi planlamadığınız için, genişleme için ödeme yapmak için borç almak istemezsiniz. Büyük ekipman alımları için tasarruf edin ve yavaş ve organik olarak büyüyün.
Genel bir bakış olan Hobi Çiftçiliğinin sevinci gibi bazı kitaplar da dahil olmak üzere hobi çiftçiliği hakkında birçok kitap vardır, ayrıca çiftliğinizde sahip olmayı planladığınız yaratıklar hakkında daha derinlemesine bilgi edinmek için türlere özgü kitapları okuyabilirsiniz. Ayrıca çevrimiçi veya 4-h uzatma dersleri alarak yararlanabilir. Okuma ve çevrimiçi araştırma, çiftçiliğin birçok yönü hakkında hem temel hem de derinlemesine bilgi edinmek için harika araçlardır, ancak yapmayı umduğunuz şeyi yapan ve hala yapan diğer insanlarla konuşmak, kitap okuyarak çoğaltılamaz. Yerel tarım topluluğunuza katılmaya başlayarak farklı ve aynı derecede önemli bir bilgi edineceksiniz. Bir kentsel veya banliyö bölgesinde olsanız bile, muhtemelen benzer hedefleri ve planları paylaşan başka insanlar da vardır. Onlarla bağlantı kurmak için zaman ayırın. 
FARMVİLLE 2 hileli apk indir
Birçok hobi çiftçisinin organik ürünler ürettiği bir bölgede yaşayacak kadar şanslıysanız, ipuçlarını, araçları, tohumları ve diğer kaynakları paylaşan bir gruba katılmayı düşünün. İşleri kendiniz düzeltmeyi sevmeyi öğrenebilirseniz, çiftliğinizde çok para biriktirecek ve sınırlı kaynaklarınızla daha fazlasını yapabileceksiniz. Yem deposunda bir tane ödemek yerine beş galonluk bir kovadan bir tavuk suyunun nasıl donatılacağını bulmak çok tatmin edici olabilir-ve bunu kendiniz yapmak gerçekten alt satırınıza yardımcı olabilir. Çiftliğiniz cebinizden ne kadar az mal olursa, çiftçilik için ödeme yapmak için günlük işinizde o kadar az çalışmak zorunda kalırsınız, bu yüzden çiftçilik yapmak için daha fazla zaman harcarsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir