Dünya Süper Lig hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

     

Dünya Süper Lig hileli apk  v.1.211

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

https://bc.vc/2eYMXm6

OYUN ETIKETLERI


Dünya Süper Lig hilesi indir
ABD, turnuva açılışında İsveç’e karşı bir gol attığında, kabuk şoku yaşadılar. Cuma günü, erken gerilemeye verdikleri yanıt daha farklı olamazdı.
için oyunun koşusuna karşı parlak bir açılış yaptı, ancak yerine, USWNT baskıyı sürdürdü ve sonunda ödüllerini aldı. Zihinsel olarak, bu grup aşamasında gördüğümüzden tamamen farklı bir takımdı. ABD, ilk yarıda her fırsatta baskı yaptı ve olimpiyatlarda henüz yapmadıkları bir şekilde oyuna iradelerini empoze etti. yine ABD’ye bir darbe ikinci yarısında attı ve oradan oyun yorgun bacaklar ve zihinleri tarafından vurgulanan bir içine indi.
Ancak cezalar geldiğinde, USWNT herhangi bir kalıcı sorunun üstesinden geldi ve mükemmellik için idam edildi. Banktan bir etki yaratmak için mücadele eden , oyuna hakim olan bir oyuncunun güveniyle belirleyici nokta vuruşunu üst köşeye çarptı. USWNT’NİN 2019 Dünya Kupası’nda olduğu kadar baskın olduğu gibi, yarı finalde onları kurtarması gereken bir an vardı.
İngiltere’ye, sadece  nokta vuruşundan kurtarması ve ABD’yi finale göndermesi için seviye çizme şansı ile geç bir penaltı vuruşu verildi. Çatışmada  açılış penaltısını kurtararak ve daha sonra  nokta vuruşunu koruyarak kahramanca olduğunu kanıtladı. Muhtemelen düzenlemedeki ikinci hedefinde daha iyisini yapmalıydı, ancak penaltı kahramanlıklarıyla telafi etmekten daha fazlasını yaptı. USWNT yerden büyük gelmek için onların kaleci ihtiyacı olduğunda, o göreve kadar olduğunu defalarca göstermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir