CRİTİCAL OPS hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

  

CRİTİCAL OPS hileli apk v.1.33

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=ghTAfFG-oLA&w=320&h=266]

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

CRİTİCAL OPS hileli apk indir, CRİTİCAL OPS hileli indir, CRİTİCAL OPS hileli apk indir, CRİTİCAL OPS hilesi, CRİTİCAL OPS radar hile, CRİTİCAL OPS hileli indir, 

CRİTİCAL OPS hileli apk indir


Avrupa’nın çoğunu kapsayan ve dört kıtayı kapsayan Birinci Dünya Savaşı, ilk gerçek küresel savaştı. 19 Ağustos 1914’te Amerika Birleşik Devletleri  mutlak tarafsızlık politikası ilan etti.Bu pozisyonu neredeyse tüm savaş boyunca korudular. 6 Nisan 1917’de Amerika Birleşik Devletleri, Almanya’nın sınırsız denizaltı Savaşı politikasının Amerika’nın ticari nakliyesini neredeyse yok etmesinden sonra resmen savaşa girdi. Bu politika, Almanya’nın bir askeri gemi, tedarik gemisi veya hatta yolcu gemisi olup olmadığına bakılmaksızın İngiltere’ye yaklaşan herhangi bir gemiyi batırmasına izin verdi.

Savaş, Almanya’nın müttefiklerle Ateşkes Antlaşması imzaladığı 11 Kasım 1918’de sona erdi. Ev cephesi büyük bir kutlamaydı. Ancak cephedekiler savaşın sonunu farklı bir ışıkta gördüler. Savaş devam etti ve savaşın resmi bitiminden sonra bile birkaç asker öldü. Savaş başladığından bu yana dört yıl geçti ve savaş için ani bir sona alışmak çok zor oldu. Bazıları psikolojik rahatsızlıklar yaşadı. Onlar akıllarını sadece bu yüzden aniden sona ereceğini hayal bile edemeyecekleri, bu mücadele için çok şartına edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir