Crazy Taxi Tycoon hileli apk dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Crazy Taxi Tycoon APK v1.54.12

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

APK Oyunlar, hileli apk, tycoon hileli apk, Crazy Taxi Tycoon APK indir, Crazy Taxi Tycoon APK, taksi android oyna, android oyun indir, Crazy Taxi Tycoon para hile,

Crazy Taxi Tycoon APK hileli apk

İyi bir taksi hizmetiniz olduğuna karar verirseniz ve bahşiş bırakmak istiyorsanız, %10 veya daha fazla bıraktığınızdan emin olun. Daha az bir şey, ve hiç bir ipucu bırakmayabilirsiniz. Daha da önemlisi, ücretiniz 10 dolardan azsa ve bahşiş bırakmak istiyorsanız, tam bir dolar bırakın. 50 sentlik bir bahşiş almak daha aşağılayıcı ve aynı zamanda daha fazla güçlük çekiyor.
Taksi şoförünüz çok yardımcı oluyorsa ve havaalanında bagajınızı yüklemenize ve boşaltmanıza yardımcı olmayı teklif ediyorsa, samimi bir sohbet sunuyorsa veya genel olarak keyifli bir deneyim sunuyorsa, ekstra mil sürdüğü için onları ödüllendirmek en iyisidir. Bu tür sürüşler için %20 veya daha fazla bahşiş vermeyi düşünün. 
Crazy Taxi Tycoon APK hileli apk indir

Bahşiş verirken, bahşişinizi en yakın dolara yuvarlarsanız, her iki taraf için de en kolay yoldur. 11.53 $ bahşiş vermeyin (özellikle nakit ödeme yapıyorsanız). 12 dolar bahşiş ver ve bir gün ara. Yedek bir bozuk para aramak için etrafta dolaşmak istemezsiniz ve dürüst olmak gerekirse, çoğu taksi şoförü, dolarınızı kırmalarını isterseniz, elinizin altında bir bozuk para bile taşımaz. Kendinize biraz yüz ayırın ve sadece en yakın dolara yuvarlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir