Arena of Valor Hileli Apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

    

Arena of Valor Hileli Apk v.211

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Arena of Valor Hilesi

Sadece yeterli bireyler negatif veya bir şey savaş için rezonansa başlar grup bir fenomen haline gelebilir. Bir grup, aynı şeye rezonans eden bireylerin sadece bir koleksiyonudur. Bir grup titreşiminin çok güçlü olabileceği doğru olsa da, her zaman bireysel titreşimlere dayanır. Orada grup bilincini değiştirmek için bir bireyin gücü yatıyor. Savaş istemeyen, ancak bunu önlemenin bir yolunu bulamayanlar için çözüm nedir? Barışa odaklanmaktır. Ya da refah. Ya da mutluluk. Ya da olarak savaş seviyesinin üstünde olan herhangi bir şey. Bu kural istenmeyen her şey için geçerlidir, çünkü titreşim Yasası bize A’ya odaklanmanın, onu değiştirmek için çalışsanız bile A’yı aktive edeceğini söyler. Bir fil düşünmemeye çalış!
Toplumumuzun tonunu bir bütün olarak yükseltmek, bir seferde sadece bir kalp ve zihin olan bireyler tarafından gerçekleştirilebilir.
Savaşı önlemenin en iyi yolu, kendiniz bir ışık feneri olmaktır. Bu tam bir değil gibi görünebilir, ama değil. Etki alanınız inanılmaz derecede güçlü. Yaşadığınız hayatı takdir eden birinin canlı bir örneği olarak, neşeli olursunuz ve bu sevinci başkalarına yayarsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir