wifi şifre kırma apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

  

Wifi Lite v.1.3

PROGRAMDAN GÖRÜNTÜLER

PROGRAM TANITIM VIDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=jkFjp6D48Jo&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

PROGRAM ETIKETLER

telefondan wifi indirme, telefondan wifi kirmak, wifi apk indir, wifi apk kirma, wifi hizli kirmak, wifi kirma linki, wifi sifresi kirmak,  wifi şifresi mobil kırmak, wifi nasıl kırılır.

wifi sifresi kirmak

Son zamanlarda bir havaalanında, kafede, kütüphanede veya otelde bulunduysanız, büyük olasılıkla kablosuz ağın tam ortasındaydınız. Birçok kişi bilgisayarlarını evde bağlamak için Wi-Fi veya 802.11 ağı olarak da adlandırılan kablosuz ağları kullanır ve bazı şehirler bu teknolojiyi sakinlere ücretsiz veya düşük maliyetli İnternet erişimi sağlamak için kullanmaya çalışır. Yakın gelecekte, kablosuz ağ o kadar yaygın hale gelebilir ki, internete kablo kullanmadan hemen hemen her yerde ve her zaman erişebilirsiniz.
WiFi bir çok avantajı vardır. Kablosuz ağların kurulumu kolaydır ve ucuzdur. Onlar da göze batmayan – tabletinizde film akışı izlemek için bir yer arıyorsanız sürece, bir hotspot olduğunuzda bile fark etmeyebilirsiniz. Bu yazıda, bilginin havada dolaşmasına izin veren teknolojiye bakacağız. Ayrıca evinizde bir kablosuz ağ oluşturmak için gerekenlere de göz atacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir