warpath hileli apk dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

  

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

warpath hileli indir

Editörün notu: bir memur olarak kendi yazılarını sansürleme ayrıcalığına sahipti. Bununla birlikte, sansürden endişe duyan askere alınmış bir adam, ‘her eylemden sonra’ askerlerin ‘adamlarımızın sakatlanmasını’ bulduğunu ya da Amerikan askerlerinin Alman esirleri misilleme olarak öldürdüğünü öne sürmekte tereddüt etmiş olabilir. , I. Dünya Savaşı sırasında Alman askerleri için Fransız aşağılayıcı argo terimidir.

‘Gökkuşağı’ bölümünün savaş alanındaki davranışını savunmak için, 1997’te 166 Piyade Alayı’nda Teğmen olan Paul torunu aldığım bir mektup. büyükbabasını (101 yaşında) aradı ve babasının konuşmasını kopyaladı: zulümler hakkında hiçbir şey görmedim ya da duymadım. ‘in (New York) tüm bölüm hazır olduğunda cepheye gitmeye hazır olmadığını söyleyebilirim. Şahsen “‘in hizmet için uygun olmadığını” duydum. Onlar olarak kabul edildi, askerler değil. Alayım, Tugay olarak görev yaptı. ikinci Savaşında (şampanya Savaşı) tarafından, Almanların 165’in siperlerine girdiği için sol kanadımın farkında olmam gerektiği konusunda bilgilendirildim. Dürbünümü gözlerime dayadım ve solumda siper kavgası olduğunu gördüm. Tanrıya şükür Almanlar içeri girmedi. Ama her an yapabileceklerinin farkındaydım. Bundan sonra, 165.gökkuşağındaki diğer birimler kadar iyi performans gösterdi.

warpath hilesi indir

Vahşet meselesi esas olarak 167. Piyade ile ilgiliydi ve HQ, AEF tarafından yürütülen soruşturma nedeniyle çok endişelendim. 167’in savaşta çok agresif olmasıyla ilgili sorunlar vardı. Ama senin gibi Alman gazetelerinde referans aradığımda, hiçbir şey bulamadım. KARARGAHIN bilgilerini sadece söylentileri duyan muhabirlerden aldığı ortaya çıktı. Bununla birlikte, KARARGAHIN 167.gibi birimlerin sert mücadele eğilimlerinin farkında olduğuna ve hızlı bir şekilde araştırmak istediğine inanıyorum. Soruşturmayı esas olarak, herhangi bir Alman ya da fakir kaynaktan değil, yapılmasını emreden HQ olduğu için dahil ettim. Gökkuşağı kitabını yaparken bu kadar ileri gittim. Ulusal arşivler 120’deki AEF kayıtlarını, özellikle de kayıtlarını gerçekten araştırdım, ancak sizin gibi, bildirilen zulümlerin kökenlerine kadar bir tuğla duvar buldum. Genelde gazeteciler ve personeli ile çalıştırılmamış raporları için “mahkum” kaynaklar karşılaştım. böyle iyi. Bildiğiniz gibi basını kontrol etmek için mümkün olan her şeyi yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir