stick war legacy hile

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

stick war legacy hileli apk indir v.121
son güncelleme:04.10.2019

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

STICK WAR LEGACY ETIKETLERIMIZ

stick war legacy hile apk

Vietnam’da olduğunuzdan beri, kitaptaki sahneler için fazla araştırma yapmak zorunda olmadığınızı fark ettiniz mi? Sanırım İç Savaş bölümleri hakkında daha fazla araştırma yaptınız?
Don: aslında yaptım, çünkü “homurdanmanın hayatını” bildiğim halde, olayları mümkün olduğunca doğru bir şekilde tasvir ettiğimden emin olmak istedim, bu yüzden bu özel savaşa giden zaman ve yer hakkında biraz araştırma yaptım. [Burada bir not, 1969’un sonlarında kitapta tasvir edilen birime katıldım. Tabii ki, iç savaş hakkında biraz araştırma yaptım, ama bu özel İç Savaş savaşını bulduğumda, bunu kazdım ve mümkün olduğunca doğru tutmaya çalıştım. Karakterlere gelince… bir asker, hangi savaşta olursa olsun bir askerdir.Çok fazla şey vermeden, romanda iki Savaşı nasıl birbirine bağladığınızı söyleyebilir misiniz?
stick war legacy hilesi
Karakterim Sam , aslında Vietnam’da bu savaşla savaşırken büyük bir savaşa girmek üzere olan bir askeri olduğu bu canlı hayalleri var…
Sam’in Vietnam’daki yoldaşları ona iç savaşta akrabaları olup olmadığını sormaya devam ediyor-bu sizin için geçerli miydi, yoksa iç savaşla ilk ilgilendiğiniz şey neydi?
Bildiğim kadarıyla bilmiyorum, ama muhtemelen çoğumuzun bir şekilde yaptığı güvenli bir bahis. İç Savaş ve etkilerinden her zaman etkilendim, bu yüzden bu çatışmayı hem politik bir bakış açısıyla hem de burada topraklarımızda birbirimize karşı savaşan bir savaşla çok çalıştım. Buna ek olarak, iki savaş arasındaki benzerliklere hayran kaldım ve-burada bir tarih dersi-Vietnam, Amerika’nın içine girdiği “Kuzey ve Güney” arasında bir iç savaştı-bu arada Güney için savaşıyordu! Dışarıda ve ayakta, ben yardım edemem ama parmak her iki yöne yönlendirin ve şaşkınlık içinde sıraya girerler nasıl başını kaşır mısın bence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir