PUBG MOBILE uc hilesi güncel hile 2021

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

PUBG MOBILE v.1.021

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

pubg mobile hile, pubg mobile hilesi, pubg mobile hileli apk indir

PUBG MOBILE hileli Apk indir

UBG Mobile hayranları, mobil oyunun Ağustos 2020’deki yasağından sonra Hindistan’a dönmesini bekliyorlardı. Güney Koreli video oyun geliştiricisi kraft on, şimdi Battlegrounds Mobile India’nın ortaya çıktığını duyurdu. Logoya ve postere bakıldığında, PUBG Mobile’ın Battlegrounds Mobile India olarak geri döndüğü açıktır. PUBG Mobile’ın özü Battlegrounds Mobile India ile desteklense de, Krafton’un oyunun sadece Hindistan’da oynanabileceğini duyurduğu göz önüne alındığında, Hintli oyunculara hitap eden birkaç yeni özellik ile birlikte gelecek. Krafton şu anda sadece oyunun logosunu ve adını duyurdu ve Battlegrounds Mobile India’nın resmi olarak ne zaman piyasaya sürüleceğini henüz açıklamadı. Ancak, lansman gerçekleşmeden önce bir ön kayıt süresi olacaktır. Ön kayıt detayları da açıklanmadı.
Oyun geliştiricileri ayrıca battlegrounds Mobile India’nın kıyafetler ve özellikler gibi özel oyun içi etkinliklerle piyasaya sürüleceğini ve turnuvalar ve liglerle kendi esports ekosistemine sahip olacağını açıkladı. Oyun mobil cihazlarda ücretsiz bir oyun deneyimi olarak başlayacak.
Kullanıcı gizliliğini korumak için Krafton, her aşamada veri koruma ve güvenliği sağlamak için ortaklarla birlikte çalıştığını” söylüyor. Bu, Gizlilik haklarına saygı duyulmasını sağlayacak ve tüm veri toplama ve depolama, Hindistan’daki ve buradaki oyuncular için geçerli tüm yasa ve yönetmeliklere tam olarak uygun olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir