Pubg mobile hilesi indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Pubg Mobile hileli apk, oyunu çığır açmaya devam ediyor. Oyunumuzun mobil sürümünü google play’den milyonlarca kez indirildi. Oyunun bazı açıkları bulunmasına rağmen, güncel versiyon geldikçe paylaşıma devam edeceğiniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

pubg mobile hile, pubg mobile hilesi, pubg mobile hileli apk indir

Pubg mobile hile apk

Hatırlamak için, Battlegrounds Mobile India’nın ön kaydı 18 Mayıs’ta Android kullanıcıları için açıldı ve ilk gün 7.6 milyon kişinin kayıt olduğunu gördü. Battle royale oyunu hala Google Play Store’da ön kayıt için hazır ve Krafton insanlara ödüller sunuyor, böylece daha fazla insan bunun için başvuruyor.
Ancak, iOS kullanıcıları için ön kayıt hala mevcut değildir. Bazı raporlar bunun yakında, muhtemelen birkaç hafta içinde gerçekleşebileceğini gösteriyor.
Resmi teaserlar ve söylentiler oyunun nasıl olacağı hakkında bir fikir veriyor. Battlegrounds Mobile India’nın ERANGEL haritasını içerecek PUBG Mobile benzeri haritalarla geleceği öne sürülüyor. Her ne kadar yasaklanmış bir oyunla ilişkilendirilmeyecek şekilde “Erangle” olarak yazılsa da.

Pubg mobile hile apk

Ayrıca oyun, PUBG Mobile benzeri envanter ve daha fazla özellik üzerinde daha iyi güvenlik ve sınırlar ile gelmesi bekleniyor. Hala sargı altında kalan bir başka şey de lansman tarihi. Söylentiler bunun bu ay gerçekleşeceğini ve büyük olasılıkla 18 Haziran’da başlayacağını gösteriyor. Ancak, henüz resmi bir kelime yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir