PUBG MOBILE hileli Apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

                                                           PUBG MOBILE v.4.3

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

pubg mobile hile, pubg mobile hilesi, pubg mobile hileli apk indir
pubg mobile hileli apk

Yaklaşan çok oyunculu modda, birbirine karşı yarışan iki takım veya takım olacak. Turları kazanmak için, ekibin beş üyesinin de pubg Mobile ve Freefire gibi diğer savaş royale oyunlarında olduğu gibi düşmanları koordine etmesi ve öldürmesi gerekecek.

FAU-G, popüler PUBG oyununa Hint cevabı olarak pazarlandı. Projeyle ilişkili olan aktör Akshay Kumar, PUBG’NİN geçen yıl Eylül ayında Hindistan’da yasaklanmasından kısa bir süre sonra lansman haberini tweetledi. Şimdi FAU-G’nin yeni modun lansmanı ile daha fazla kullanıcı toplayıp toplayamayacağı görülecektir.

Oyun, geçen yıl Aralık ayında 24 saatten daha kısa bir sürede Hindistan’daki bir oyun için en yüksek ön kayıt sayısını kaydettiği için başlangıçta iyi bir performans gösterdi.

FAU-G’nin benzersiz satış noktalarından biri, oyundaki turların Ladakh gibi çeşitli yerlerde Hint silahlı kuvvetlerinin gerçek mücadelelerine dayanmasıydı. Bu, oyunun onu korkusuz ve Birleşik Muhafızlara veya FAU-g’ye adamak vizyonuyla uyumludur.

Şu anda, oyun sadece Google Play Store’dan indirilebilir, ancak yapımcılar yakında iOS sürümünü başlatacaklarına söz verdiler. Ayrıca, oyunun uluslararası pazarlara başlatılması muhtemeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir