Pubg hile 2021

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

  

PUBG hile v.1.021

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Pubg hileli indir


Bağımsız ve daha verimli bir soruşturma kolu oluşturmak isteyen 1908’de Adalet Bakanlığı, baş Müfettişin genişletilmiş bir Ofisine katılmak için 10 eski gizli servis çalışanını işe aldı. Bu ajanların göreve bildirildiği tarih-26 Temmuz 1908-FBI’ın doğuşu olarak kutlanıyor. Mart 1909’a kadar, kuvvet 34 ajanlarını içeriyordu  soruşturma Bürosu olarak yeniden adlandırıldı.
Federal hükümet, büroyu devlet hatlarını geçerek kovuşturmadan kaçan suçluları araştırmak için bir araç olarak kullandı ve birkaç yıl içinde ajan sayısı 300’den fazla arttı. Ajans, artan otoritesinin iktidarın kötüye kullanılmasına yol açabileceğinden korkan Kongre’de bazıları tarafından karşı çıktı. Amerika Birleşik Devletleri’nin 1917’de I. Dünya Savaşı’na girmesiyle birlikte, büroya taslak direnişçileri, 1917 casusluk yasasını ihlal edenleri ve radikalizmden şüphelenilen göçmenleri soruşturma sorumluluğu verildi. Bu Arada,1917’de oldu.
Adalet Bakanlığı’na katıldı ve iki yıl içinde Başsavcı A.  özel Asistanı oldu. İdeolojisinde radikal karşıtı olan Hoover, 1919’dan 1920’ye kadar “kırmızı korku” olarak adlandırılan federal kolluk kuvvetlerinin ön saflarına çıktı. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki her radikal lideri, kuruluşu ve yayını listeleyen bir kart dizin sistemi kurdu ve 1921’de yaklaşık 450.000 dosya topladı. Bu dönemde 10.000’den fazla şüpheli komünist de tutuklandı, ancak bu insanların büyük çoğunluğu kısa bir süre sorgulandı ve daha sonra serbest bırakıldı. Başsavcı, baskınları sırasında gücünü kötüye kullandığı için eleştirilmesine rağmen, Hoover zarar görmeden ortaya çıktı ve 10 Mayıs 1924’te soruşturma Bürosu Müdür vekili olarak atandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir