Playerunknown’s sandık hilesi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

PUBG MOBILE v.1.021

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

pubg mobile hile, pubg mobile hilesi, pubg mobile hileli apk indir

Sezon 16’nın Royale Pass’ı 17 Ocak’ta sona erdikten sonra, PUBG Mobile global sürümü 19 Ocak’ta sezon 17 Royal Pass’ı aldı. Pubg tarafından sunulan 1.2 güncellemeleri, Runik güçler, güç Zırhları, Runik güçlerle temalı bir etkinlik ve yeni silahlar gibi oyuna birçok yeni özellik getiriyor. Bir İnstagram gönderisinde, PUBG’NİN resmi tanıtıcısı güncellemenin web sitesinden indirilebileceğini söyledi. Ancak, oyun Hindistan’da yasaklandığından, oyuncular güncellemeyi yükleyemeyecekler. 17. sezonda, oyuncular 50. sırada muhteşem Şafak ve ölümcül orak arasında seçim yapabilecekler. Yeni bir UZI ve M16A4 cildi ile birlikte gelen Guardian zırh setini elde etmek için 100.sıraya kadar sıralamak zorunda kalacaklar. Bu Runik güçler temalı ödüllerin yanı sıra, 17.sezonda bir RP etkinlik paketi etkinliği de var.
Etkinlik paketini satın almak RP’NİZİ artıracak ve ekstra sandık kuponları alacaktır. Ayrıca, Metro Royale ve FAMAS rifle’daki onur binası (sadece Livik’te) bir görünüm kazandıracak.
İşte PUBG Mobile Global versiyonunun 17. sezonunun Fragmanı. Daha önce, Hindistan’daki PUBG yasağını iptal etme konusundaki vızıltı, yeniden başlatma tarihi olarak 19 ocak’a işaret etmişti. Oyun basında çıkan haberler ve etkilendiği ülkede oyunun dönüş yolunda ima etmişti. PUBG Corp veya Hindistan Hükümeti tarafından hiçbir şey doğrulanmamasına rağmen, oyunun Mart ayına kadar Hindistan pazarına geri dönmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir