PlayerUnknown’s Battlegrounds premium kutu hilesi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

PUBG MOBILE v.1.021

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS KUTU HİLESİ

KRAFTON CEO’su, 2022 yılına kadar iki yeni PUBG oyununun piyasaya sürüleceğini doğruladı. Bloomberg ile yaptığı konuşmada, KRAFTON CEO’su Kim Chang-han, “tek vuruşlu bir mucize olarak kalmayacaklarını” söyledi.”Konuşma sırasında Chang-han, PUBG ıp’yi ileriye taşımaktan bahsederken daha önemli şeylerden birinin, şirketin PUBG’NİN fikri mülkiyetini nasıl kullanabileceği ve bunu nasıl daha büyük bir franchise haline getirebileceği olduğunu da ortaya koydu.
Rapora göre, Chang-han, şirketin akış platformlarına ve bir web karikatürüne yüklenecek bir animasyon gösterisi oluşturduğunu söyledi. Şirket sonunda film ve drama da yapacak, diye ekledi.
Dotesports’taki bir rapora göre, leakster PlayerİGN, krafton’dan iddia edilen bir basın bülteninin ekran görüntülerini yayınladı. Basın açıklaması, hem PUBG hem de PUBG Mobile’ın geçen yılın başından bu yana potansiyel olarak üzerinde çalışılan bir devamı olduğunu ima etti. PUBG’YE dayanan bir battle royale unvanının yıl sonuna kadar mobil cihazlarda piyasaya sürüleceği ve daha önceki sızıntılara uyacağı doğrulanırken, PUBG ile ilgili başka bir PC/konsol oyunu 2022’nin son bölümüne doğru olacak. Üçüncü bir proje olan PUBG evreninde bir hayatta kalma-korku oyunu olan Callisto protokolü de 2022’de piyasaya sürülecek. Oyun gelecekte 300 yıl ayarlanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir