NBA mobile indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

NBA mobile apk indir

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=mIRYuls61eE&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

NBA Mobile indir


Son işlem tarihinden önceki son oyun, olan sonuncusu gibi hissettim. Ancak 35 yaşındaki oyun kurucuyu takip eden yarışmacıların hiçbiri Toronto ile bir anlaşma üzerinde anlaşamadı. Aynı takımlar muhtemelen Ağustos ayında takip etmeye devam edecek, ancak bir işaret ve ticaret anlaşmasının mekaniği işleri değiştirecek (ve muhtemelen Lakers’ı ortadan kaldıracak). Heat ve Knicks, hem bir oyun kurucuya ihtiyaç duyan hem de için bir teklif yapmak için finansal esnekliğe sahip iki takım.
Bilmeniz gereken sayı: bu, Toronto’daki dokuz sezonunda  ile zeminde (100 mülk başına -0.2 puan) zeminde (-0.3) olduğundan daha iyi olduğu ilk sezondu. İlgili serbest ajanlar: sadece daha iyi olacak genç bir çekirdeğe sahip bir ev bulmuş gibi görünüyor, ancak mevcut anlaşmasının son yılından vazgeçebilir ve üç yıla kadar yeni bir tane imzalayabilir. Conley (sınırsız ve Ekim ayında 34 yaşında) Utah’da bir sıçrama sezonu geçirdi, ancak kazançlı bir yeniden imza Cazı lüks verginin derinliklerine koyabilir.
DeRozan (Ağustos ayında 32 yaşına giren) 3-işaretçileri çekmek için suskun kalıyor. Aslında, son üç sezonda 3 puan aralığındaki 35-for-154 (%22.7), bu süre zarfında en az 150 denemeyle 365 oyuncu arasında en kötü işarettir. Ancak son iki sezon (%60.3 ve %59.1’lik gerçek çekim yüzdeleri) kariyerinin en etkili iki Puanlama mevsimi oldu ve %59.1’i bu sezon %25 veya daha yüksek bir kullanım oranına sahip 45 oyuncu arasında 17.sırada yer aldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir