nba 2k20 hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

nba 2k20 v.1.221

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

NBA 2K20 APK INDIR


Aşağıdaki liste kalite veya para ile ilgili değil, entrika ile ilgilidir. Bazı oyuncular kendi yetenekleri veya gelişimleri nedeniyle ilgi çekicidir. Bazıları, geçen sezon oynadıkları takım ve oyuncunun kalışının veya gidişinin nasıl etkilediği nedeniyle ilgi çekicidir.
geçen yıl bir uzatma teklifini reddettiği bildirildi. Ve bu bahis karşılığını vermeli. Hawks, genç çekirdeğinin etrafına kıdemli yetenekler eklediğinde, normal sezon sayıları biraz azaldı, ancak Collins, Doğu Konferansı finallerine ulaşan büyük bir rol oynadı ve sadece oyun yapımının faydalanıcısı olarak değil. Collins bazı büyük Savunma oyunları yaptı ve post-up’larda sahip olma başına 1.18 sayı attı, en az 25 post-up mülkü olan 11 oyuncu arasında en iyi not.  uzun vadede tutmak istemeli, beceri seti ile bir miktar örtüşme var ve bir max teklif sayfasına uyup uymayacakları konusunda bazı şüpheler var. Genç bir muhafız çekirdeği ve ince bir cephesi olan San Antonio, potansiyel bir entrika hayranıdır.
Bilinmesi gereken sayı: Collins, sınırlı alanda en az 100 atışta %70 veya daha iyi ve en az 100 orta menzilli denemede %50 veya daha iyi çekim yapan üç oyuncudan biriydi (jalen Brunson ve Nikola Jokic diğerleriydi).
Ticaretinde Allen’ı yakaladı, ancak şimdi onu genç çekirdeğinin bir parçası tutmak için ona ödeme yapmak zorunda kalacak. Markkanen’in hareket etme olasılığı daha yüksek görünüyor, boğalar ticaret son tarihinde “zemin aralığı büyük” pozisyonunda yükselişe geçti. 24 yaşındaki oyuncu, bu sezon 3 puanlık bir aralıktan en iyi %40.2’lik bir kariyer yaptı ve dört oyuncudan biri, her köşeden en az 25 3 puanlık denemede %50 veya daha iyi bir atış yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir