HOTSPOT SHİELD ELİTE FULL APK dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Hotspot Shield Elite , v.1.223

PROGRAM GÖRÜNTÜLERİ

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton
Etiketler:
 
 hotspot shield 5.8.4 sınırsız kullanım, hotspot shield apk elite, hotspot shield apk full, hotspot shield apk hack, hotspot shield apk mod, hotspot shield apk pro, hotspot shield elite apk, hotspot shield full apk, HOTSPOT SHİELD ELİTE FULL full telefon indir, HOTSPOT SHİELD ELİTE hileli indir, HOTSPOT SHİELD ELİTE mobil full indir, telefon vpn indir, hotspot shield elite katılımsız full indir, Mobil gizlilik indir.

hotspot shield elite apk dayi

Kablosuz ağ, cep telefonları, televizyonlar ve radyolar gibi radyo dalgalarını kullanır. Aslında, bir kablosuz ağ üzerinden iletişim, iki yönlü telsiz iletişimine çok benzer. İşte ne olur:

Bir bilgisayarın kablosuz adaptörü verileri bir radyo sinyaline çevirir ve bir anten kullanarak iletir.
Bir kablosuz yönlendirici sinyali alır ve kodunu çözer. Yönlendirici, bilgileri fiziksel, kablolu bir Ethernet bağlantısı kullanarak internete gönderir.
İşlem ayrıca, yönlendiricinin internetten bilgi alması, bir radyo sinyaline dönüştürülmesi ve bilgisayarın kablosuz adaptörüne gönderilmesi ile ters yönde çalışır.

Wi-Fi üzerinden iletişim kurmak için kullanılan radyolar, telsizler, cep telefonları ve diğer cihazlar için kullanılan radyolara çok benzer. Radyo dalgalarını iletebilir ve alabilirler ve 1s ve 0s’yi radyo dalgalarına dönüştürebilir ve radyo dalgalarını 1s ve 0s’ye geri dönüştürebilirler. ancak Wi-Fi radyolarının diğer radyolardan birkaç önemli farkı vardır:

hotspot shield elite apk dayi

2.4 GHz veya 5 GHz frekanslarında iletirler. Bu frekans, cep telefonları, telsizler ve televizyonlar için kullanılan frekanslardan önemli ölçüde daha yüksektir. Daha yüksek frekans, sinyalin daha fazla veri taşımasına izin verir.
Çeşitli lezzetlerde gelen 802.11 ağ standartlarını kullanıyorlar:
802.11 a 5 GHz’de iletir ve saniyede 54 megabite kadar veri taşıyabilir. Ayrıca, bu radyo sinyalini bir alıcıya ulaşmadan önce birkaç alt sinyale bölen daha verimli bir kodlama tekniği olan ortogonal frekans bölmeli çoğullama (OFDM) kullanır. Bu, paraziti büyük ölçüde azaltır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir