Heroes of Warland hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Heroes of Warland hileli v.4.11.2

 OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Heroes of Warland hile indir

Tyler: Hoş Geldiniz, Don. “Amerikan Savaşı”ı yazmanla ilgili sana bir sürü sorum var, bu yüzden seninle konuşmak için sabırsızlanıyorum. İlk olarak, okuyucularımıza neden bu başlığı seçtiğinizi söyler misiniz?
Don: her şeyden önce, Vietnam’da bu savaşın “Amerikan Savaşı” olarak adlandırıldığını bilmelisiniz. adlı iç savaşa referanslar eklediğinizde, başlığın kitabın genel teması için iyi çalıştığını düşündüm.
Tyler: Don, bizim için savaştaki rolünüzü kısaca özetleyecek misiniz, böylece romanı yazmaya yaklaşırken geçmişinizi biraz anlayabilir miyiz?
Don: ben bir homurdandım, kitaptaki karakter(ler) e çok benzeyen bir “zemin “. Misyonumuz ormanları devriye gezmek, düşmanı ya da malzemelerini ya da her ikisini de aramak ve yok etmekti. Karakterimle çok uyumluydum ve bir klişe kullanmak için bildiklerimi yazdım.
Tyler: “Amerikan Savaşı” nı yazmadan önce, anılarınızı yazdınız “korunan asla .”Anılarını yazmaya karar vermene ne sebep oldu? Senin için katartik miydi?
Heroes of Warland hile dayi
Don: Vietnam anıları aslında 1977’de eski bir siyah Kraliyet Manuel Daktiloda yazılmıştır! Bir üniversite İngilizce dersinde yaptığım kısa bir hikayeden başlayarak, bu fikrin temelini oluşturdum. Buna ek olarak, evde bir sürü mektup, kurtardığım notlar ve tabii ki hala taze ve çok çiğ olan anılarım vardı. Tüm bunları ortaya çıkarmak çok duygusaldı… ve kağıda. Tüm bu materyallerden, bu parçaları çalışan bir el yazması haline getirecek şekilde derlemeye başladım. Ancak, 70’ler sona erdiğinde, herkes Vietnam’la yapıldı ve el yazmasını gönderdiğim tüm yayıncılar ve ajanlar onu reddetmeye karar verdi. O el yazmasını bir kutuya attım ve unuttum. Birkaç yıl sonra, kızım bu el yazmasını buldu ve bir gösteri için okula götürdü ve her şeyi bitirmeme rağmen, sonunda yaklaşık on yıl önce yaptığım “oraya git” için beni rahatsız etti. Yıllar sonra bu çalışmayı tekrar gözden geçirmek oldukça ilginçti.
Tyler: insanların artık söylediğin gibi Vietnam’ı “geçmediğini” değil, tekrar ziyaret etmeye hazır olduğunu hissediyor musun? 1970’lerden bu yana görüşünün çok değiştiğini hissediyor musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir