European War 4 hileli apk dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

    

European War 4 hile apk v.1.211

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

https://bc.vc/2eYMXm6

OYUN ETIKETLERI

   

European War 4 hileli indir

15 Ağustos’ta savaş Bakanlığı, 4. Alabama Piyadesini 167. Piyade Alayı, 84. Tugay, 42. bölüm olarak resmen yeniden tasarladı. Alay 3.622 askere asker ve 3.677 erkek olmak üzere toplam 55 askere sağlık personeli oluşuyordu. 1. Alabama Piyadeleri, yeni 167’ye katılmak için 880 askere katkıda bulundu, 2.Alabama Piyadeleri ve 1. Alabama Süvarileri, 167’yi nominal olarak 3.700 subay ve erkek olan savaş gücüne getirmek için askere adam sağladı.

Bize ‘Gökkuşağı’ Bölümü adına iddia edilen Amerikan savaş zulümler konuda senaryoyu ayarlayalım. 15 Temmuz 1918’de Almanlar, Savaşı kendi lehlerine sona erdirmek için son tekliflerinde, Fransa’nın şampanya ülkesinde güneye doğru büyük bir saldırı başlattı. Savunma birliklerinin çoğu Fransız olmasına rağmen, ABD 42. Bölümü’nün bazı birimleri de savunmada ve ortaya çıkan karşı saldırılarda yer aldı. 15 Temmuz’da saat 12:04’te 

European War 4 hileli indir

Alman topçuları savaşın en büyük barajlarından birine başladı. Saat 4:30’da topçu, başladığı gibi aniden ateş etmeyi bıraktığında,üzerindeki sessizlik korkunçtu. İlk Almanlar, sabah sisi boyunca Amerikan hatlarına doğru koşan ortaya çıktı. [büyük kalibreli Alman harçları] aniden savunan Americana’ya yağmur yağdı ve makineli tüfekler ölümle sohbet etti. İlk saldırıdan kaçan Amerikalılar ikinci hatta geri döndüler. Almanlar kendilerini Amerikan ilk siperlerine tam olarak sahip buldular; kazandıklarını düşündüler. Bağırdılar, tezahürat yaptılar ve şarkıya girdiler. Sonra Siperlerde bir Amerikan Barajı açıldı. Her topçu parçası hala Amerikan elindeyken siperlere dikkatlice sıfırlandığından, silah sesinin doğruluğu esrarengizdi. Çatlak Prusya Muhafızlarının bir kısmı hala ikinci siper hattına ulaşmayı başardı, ancak kanlı el ele karşılaşmalardan sonra onlar da püskürtüldü. Almanlar saldırıyı durdurdu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir