Destiny Warfare hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Destiny Warfare hileli apk indir v.3.122

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUNUMUZDAN VIDEO

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=qqfcuIJfvds&w=320&h=266]

INDIRME LINKLERI

apk indir buton
Hile +sd data

OYUN ETIKETLERI

APK Oyunlar, Destiny Warfare hileli apk indir, Destiny Warfare hilesini indir, Destiny Warfare hileli apk indir, Destiny Warfare hilesi, Destiny Warfare apk indir, Destiny Warfare hileli indir,

Destiny Warfare hileli apk indir

Dürüst olmak gerekirse, bunun eski bir haber olduğunu düşünüyorum, bazen bir tür olay olduğunda bahsediliyor. Tabii ki, o zamandan daha fazla tanınmaya sahip olabiliriz ve şu anki askerlerimiz için daha iyi tanınmaya dönüştüğüne kesinlikle sevindim, ama sonuçta, çoğu insan için, bu sadece tarihte bir zaman ve yer. Bence günün olaylarına da bakmalısın-sadece popüler olmayan bir savaş azgın değildi, aynı zamanda ilçe protesto etmek için şiddetle doluydu. Birçokları için, hem fiziksel hem de duygusal olarak, yalnız kalmak en iyisidir.
Birkaç Vietnam anısı okudum, ama pek çok Vietnam Savaşı romanı değil-kuşkusuz düşünmemeyi tercih ettiğim öfke ve şiddet yüzünden. Savaşa girdikten ve bu konuda bir anı yazdıktan sonra, konuyu “Amerikan Savaşı”nda tekrar gözden geçirmeye karar verdiniz mi?İnsanlara söylediğim gibi: “bunun için Vietnam’a geri döndüm.”Aslında orijinal düşünce her zaman iki savaş hakkındaydı. Bu ikisini anlaşılabilir bir hikayede birleştirmenin bir yolunu arıyordum. Araştırmama devam ederken ve not almaya başladığımda, işler yerine oturmaya devam etti ve bir şeylerin üzerinde olduğumu güçlü bir şekilde hissettim. Bunun Vietnam’la ilgili olmasına, savaşta yakalanan bir askerle ilgili olmasına hiç odaklandığımı sanmıyorum. Vietnam tanıdıktı ve bana çalışmak için bir temel verdi.

Destiny Warfare Hileli dayi

Neden İç Savaşı Romana bağlamaya karar verdin? Her zaman onunla ilgilendin mi ve neden başka bir savaştan ziyade o savaş?
en başından beri, İç Savaşı kullanmak istedim, çünkü her zaman iki savaş arasındaki benzerlikleri gördüm; baktığım her yerde, ikisi arasında paralellikler buldum ve bu öncülü kullanabileceğimi düşündüm. İlk başta nereye gittiğime ve özellikle ne yapacağıma odaklanmadım. Ancak, bir keresinde Vietnam savaşını neredeyse yansıtan bir iç savaş savaşına rastladım… ya da tam tersi, bende olduğunu biliyordum. Sadece çıkar gibiydi ilk ana hatları koyarak, ve sahneler, karakterler ve olaylar oluşturmaya başladım bir kez, sadece bana akıp gitmiş gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir