CRİTİCAL OPS hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

CRİTİCAL OPS hileli apk v.0.9.5

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=ghTAfFG-oLA&w=320&h=266]

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

CRİTİCAL OPS hileli apk indir, CRİTİCAL OPS hileli indir, CRİTİCAL OPS hileli apk indir, CRİTİCAL OPS hilesi, CRİTİCAL OPS radar hile, CRİTİCAL OPS hileli indir, 

CRİTİCAL OPS hileli apk indir

Guano için oldukça süslü bir kelimedir… bunun için bekleyin… kuş pisliği. Yani teknik olarak, bu bir kuş pisliği Höyüğü için savaşan bir savaştı. 1879 yılında, üç ülke, Şili Bolivya ve Peru, Atacama Çölü’nde bulunan büyük guano yataklarının kontrolü için savaştı. Görünüşe göre, guano nadir bir şey olarak kabul edildi ve yüksek mineral içeriği nedeniyle patlayıcı üretiminde çok faydalıydı. Özünde, kakayı kontrol eden kişi, kelimenin tam anlamıyla atışları çağırdı. 1883’e kadar süren uzun bir savaştan sonra, savaş, ülkelerin kaka höyüğünü güvence altına almak için hızla hareket eden Şili tarafından kazanıldı.

CRİTİCAL OPS hileli apk dayi

Bu savaş Arjantin ve İngiltere ülkeleri arasında Falklandlar üzerinde savaştı. Tatlı sondaj ismine rağmen, Falkland, Pasifik Okyanusu’nda sömürülen ulusal bir kaynağa sahip olmayan, ancak öncelikle askeri üs olarak kullanan İngiltere’ye ait olan ıssız bir Archipalego’ydu. Ve 1982 yılında, adanın kontrolünü net bir amaç için ele geçirmekle ilgilenen Arjantinli güçlerin adayı işgal ettiği ve Arjantin topraklarını ilan ettiği ortaya çıktı. Bu sayede İngiliz ordusu Arjantin kuvvetlerini harekete geçirdi ve üstün Deniz Kuvvetleri nedeniyle onları iki aydan daha kısa bir sürede paketledi ve değerli Falkland’ların kontrolünü yeniden ele geçirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir