Bid Wars Hileli apk dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Bid-Wars-Para-Hileli-Apk-indir

Bid Wars 2.2.1 Para Hileli Mod Apk,

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Bid-Wars-Para-Hileli-Apk-indir
Bid-Wars-Para-Hileli-Apk-indir
Bid-Wars-Para-Hileli-Apk-indir

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=da89tNVN830&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

mobil-apk-indir

etiketlerimiz

Bid Wars hile apk 2021
Bir savaş oyunu sona erdiğinde ve her vücut eve gittiğinde, gerçek savaş bu şekilde olmaz. Kan ve can kaybı gerçektir ve birçok gerçek asker tekrar eve gitmez. Gerçek savaşı bir oyun haline getirmenin bir yolu yoktur. Her iki tarafta ölüm ve kayıp kesin ve kesindir. Hiç olmamış savaşlar hakkında savaş video oyunları yapmak bir oyundur. Ben herhangi bir gerçek savaş savaştı almak ve bir video oyunu haline getirmek için doğru olmadığını düşünüyorum.
Savaş bugünün dünyasında çok gerçek ve bu oynanacak bir oyun değil. yapılan tüm savaşlar bir milleti savunmak ya da hayat kurtarmak olmuştur. Savaş, bu savaşlarda yaşayan herhangi bir kişi veya ülke için bir oyun değildir. Bu oyun nasıl? Savaşın gerçekleri, herhangi bir savaşın bir video oyununa dönüşmesi için bugün dünyamızda gerçek olmaktan uzaktır. Savaşın, bir askerin diğer hayatları alınmaktan korumak için insan hayatını alması gereken bir oyun olduğunu düşünmüyorum.
Bid Wars hilesi 
Herhangi bir savaşın uzun vadeli etkisinin, insan yaşamında bir oyun haline getirilmesinin çok pahalı olduğuna inanıyorum. Gerçek savaşın maliyetini gerçekten tasvir edebilecek bir oyun yok. Oyunlar oyunlardır, ancak gerçek savaşın herhangi bir video oyununda gerçek bir yeri yoktur. Kurşunlarla, bombalarla savaş içinde yapılmış bir oyun için hizmet veren askerler için fazla gerçek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir