wifi şifre kırma apk dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

     

wifi şifre kırma programı v.1.44

PROGRAM GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

https://bc.vc/2eYMXm6

PROGRAM ETIKETLERI

wifi şifre kırıcı apk
Mühendisler ve geliştiriciler bu gibi taşmaları kontrol etmezlerse, belleğin bir kısmının üzerine yazılmasına neden olan hatalar anlamına gelebilir. Bu, bellekteki herhangi bir şeye erişilebilirse, tüm sistemlerini kapatabileceğini ve daha sonra yolun aşağısında savunmasız bırakabileceğini ima eder.
Biçim dizesi güvenlik açıkları aslında, onu yazan programcıların koduna dikkat etmemenin bir sonucudur. gibi bir format parametresi ile yazılırsa, programcı parametreleri  veya benzeri bir şey olarak bırakmaya karar verirse, yığının onaltılık içeriğini döndürür. Deliklerin nerede olduğunu görerek bu tür istismarları önleyebilecek  gibi çerçevelerin ve uygulamaların tasarımını test etmek için kullanılan birçok başka test aracı ve tekniği vardır.
wifi bulucu kırıcı
Bu yazılım kusurlarından yararlanmak için, hemen hemen her durumda, yazılıma kötü girdi sağlamak anlamına gelir, böylece amaçlanmadığı veya tahmin edilmediği belirli bir şekilde hareket eder. Kötü girdi, girdi kusurlarını öğrenerek çoğaltılabilen yazılım mantığında birçok türde döndürülen veri ve efekt üretebilir. Çoğu durumda, bu, veri işleme veya kod enjeksiyonu olsun, bellekteki orijinal değerlerin üzerine yazılmasını içerir. TCP / IP (aktarım kontrol protokolü / internet Protokolü) ve ilgili protokoller inanılmaz derecede esnektir ve her türlü uygulama için kullanılabilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir