Wifi Apk hile İndir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Wifi Lite v.2.13, 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

PROGRAM TANITIM VIDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=jkFjp6D48Jo&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

PROGRAM ETIKETLER

telefondan wifi indirme, telefondan wifi kirmak, wifi apk indir, wifi apk kirma, wifi hizli kirmak, wifi kirma linki, wifi sifresi kirmak,  wifi şifresi mobil kırmak, wifi nasıl kırılır.

wifi sifresi kirmak

Yakında hücresel teknolojinin daha verimli olması gerektiği ortaya çıktı. NMT sisteminden elde edilen deneyimlerle, ulusal sınırlar boyunca bir sistem geliştirmenin mümkün olduğunu ve Avrupa’daki siyasi durumun kendisini uluslararası işbirliğine borç vermesiyle yeni bir Pan-Avrupa sistemi geliştirmeye karar verildi. Ayrıca, ölçek ekonomilerinin önemli faydalar sağlayacağı fark edildi. Bu GSM sisteminin başlangıcıydı.
Yeni bir sistemin temel tanımını elde etmek için 1982 yılında Avrupa mesajları ve Telgrafları Konferansı (CEPT) himayesinde bir toplantı yapıldı. Pan-Avrupa kamu arazisi mobil sistemini incelemek ve geliştirmek için Groupe Special Mobile ( GSM ) adlı bir çalışma grubu oluşturdular. Yeni hücresel teknolojinin karşılaması gereken birkaç temel kriter, yeni GSM sisteminin karşılaması için belirlendi. Bunlar arasında: iyi öznel konuşma kalitesi, düşük terminal ve servis maliyeti, uluslararası dolaşım desteği, el terminallerini destekleme yeteneği, yeni hizmetler ve tesisler için destek, spektral verimlilik ve son olarak ISDN uyumluluğu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir