ücretsiz wifi noktaları

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

     

wifi hile apk dayi v.122

PROGRAM GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

https://bc.vc/2eYMXm6

PROGRAM ETIKETLERI

wifi şifre bulucu
Son olarak, tabiri caizse, hacker’ı gerçekten kesmek için ne tür bir teknoloji gördüklerini tartışmak istiyorum. Daha yakın zamanlarda, Joel Eriksson adında bir güvenlik uzmanı, onlara karşı kullanmak için hacker saldırısına sızan uygulamasını sergiledi.

 ile RSA sözleşmesi hakkında kablolu makale:

“İsveçli güvenlik firması Bitsec’te araştırmacı olan , bilgisayar korsanlığı yazılımında uzaktan kullanılabilecek güvenlik açıklarını bulmak için tersine mühendislik araçlarını kullanıyor. Özellikle, davetsiz misafirlerin truva atlarını uzaktan kontrol etmek için kullandıkları istemci tarafı uygulamalarını hedefler ve kendi haydut yazılımını davetsiz misafirlerin makinelerine yüklemesine izin verecek güvenlik açıklarını bulur.” 

wifi noktaları Ankara

Hackerlar, özellikle Çin’de, kurbanlarının makinelerini kesmek ve dosyaları indirmek veya indirmek için PCShare adlı bir program kullanırlar. geliştirdiği program, yazarların büyük olasılıkla gözden kaçırdığı veya şifrelemeyi düşünmediği programlar hatasına sızan RAT (uzaktan yönetim araçları) olarak adlandırıldı. Bu hata, programın indirme süresini ve dosya yükleme süresini görüntülemesine izin veren bir modüldür. Delik, kullanıcının sistemi altında dosya yazması ve hatta sunucunun otomatik başlatma dizinini kontrol etmesi için yeterliydi. Bu teknik sadece Pcshare’de değil, aynı zamanda çeşitli botnet’lerde de kullanılabilir. Bunun gibi yeni yazılımlar her gün ortaya çıkıyor ve şirketinizin ile savaşmaya ne tür yardımcı olacağını bilmesi faydalı olacaktır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir