Toy Blast hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

    

Toy Blast hileli apk v.122

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

https://bc.vc/2eYMXm6

OYUN ETIKETLERI

Toy Blast hileli apk

• Tüm parçalarınızın aynı şekilde görünmesi sıkıcı olabilir, ancak bu, tüm bulmacayla her zaman çalışmanızı sağlar ve bir sonraki adımları daha hızlı hale getirir.
* Sınırınızı oluşturmak, inşa ederken içinde çalışacağınız belirli bir alan sağlar. Tabii ki, bu strateji sadece kenarları olan standart Yapboz bulmacalar için çalışır. Kenar parçaları olmadan bir bulmaca yapmak için ek bir meydan okuma seçtiyseniz – burada şansınız yok.
* Buradan bulmacanın tanınmış bölümlerini oluşturabilirsiniz. Çoğu bulmaca için, bu bölüm oldukça kolay olacaktır, çünkü bulmacanın farklı tonları veya farklı alanları arasındaki farkı, parçalarda gördüğünüz renge göre söyleyebilirsiniz. “İmkansız” olarak kabul edilen bazı bulmacalar her yerde yinelenen desenlere ve renklere sahiptir, bu daha zor olacaktır. Bunun için, daha az görünen renkleri ayırmaya ve parçaların şekline odaklanmaya çalışmak isteyeceksiniz.
Toy Blast hileli apk


• Hiçbir hakim rengi olan adet ana renk-tür kazık yorgun olduğun zaman döneceksin sair bir yığın halinde gitmek gerekir.

• Bazı parçalar, bulmacanın gerçekten ayırt edici bölümlerinin bir parçası olacaktır, çünkü üzerinde metin veya sadece bir noktada bulunan bir renk vardır. Onları ayrı tutun ve mümkün olduğunca üzerine inşa edin. Ayrıca, parçaların geri kalanından çok farklı şekilde şekillendirilmiş puzzle parçaları da bulabilirsiniz – bunları ayrı tutun, çünkü bulmacayı monte etmeye başladığınızda nereye gittiğini tespit etmek kolay olacaktır. Bazı bulmacalar, kaprisler, insanlar ve hayvanlar gibi özel şekiller olarak adlandırılan şeylere bile sahiptir – normal Yapboz şekillerinin geri kalanına dağılmıştır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir