The Lovebirds hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

   

The Lovebirds v.1.322

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

The Lovebirds hileli apk
Kendinizi yalnız bulduğunuz sevgi eksikliğinde hayatta kalmak yerine, değerli sevginizi ve dikkatinizi en çok hak eden kişiye çevirirsiniz, siz! Böylece, içinizde gerçekleşmesi gereken herhangi bir içsel iyileşmenin çok bilinçli bir şekilde farkında olabilirsiniz, bu da herhangi bir geri dönüş olmadan kendinize çok fazla yatırım yapmanıza neden olmuştur.
Gerçek aşk, kendini sevmenin hatırlanması ve anlık uygulaması ve ifadesidir. Bu senin değerini, ilahi ihtişamını onurlandırıyor.
İçinizde onurlu, saygılı ve sevgi dolu olmayan dış ilişkileri çekmenize neden olan her şeyi ortadan kaldırdığınızdan emin olmak için sizinle ilgilenmek isteyeceksiniz. İyileşmeniz hızlı bir şekilde gerçekleşebilir; gerçek benlik sevgisine dikkat ettiğinizde olduğu gibi, kalbiniz açılır ve almaya hazırdır.
The Lovebirds hileli indir
Çoğu insanın kendi gerçek sevgisini kabul etmedeki ve kabul etmedeki zorluğu, geçmiş yaşamlardan ve bu yaşamdaki geçmişten gelen acı verici deneyimlerden kaynaklanmaktadır. Bu deneyimler içinizdeki hücresel düzeyde kodlanır. Sadece eski acı verici deneyimlerden dolayı değil, aynı zamanda maddeye, insan formuna dalmak için titreşiminizi ilk kez düşürmeye karar verdiğinizde ortaya çıkan gerçek nedensel düzeyde, her seviyede kendini ifade etme özgürlüğünüze tamamen açık olmaktan korkuyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir