Stickman Partisi hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

  

Stickman Partisi hileli apk v.1212


OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Stickman Partisi hileli apk indir
Stickman  karakterlerinizi seçtikten sonra, bir hayata başlamak için onlara bir ev satın almanız için biraz başlangıç parası verilecektir. Zaten inşa edilmiş bir ev satın alabilir veya kendi evinizi inşa etmek için boş bir arsa satın alabilirsiniz. Evinizi satın aldığınızda, muhtemelen kaynaklarınızın çoğunun tükendiğini göreceksiniz, bu normaldir, bu sadece bir iş bulmanın zamanı geldiği anlamına gelir. Bir sım iki yoldan biriyle iş bulabilir; gazete veya internet. Hangi seçeneklerin mevcut olduğunu bulmak için bunlardan herhangi birine göz atın, iş fırsatlarının günlük olarak gelip gittiğini unutmayın, bu yüzden istediğiniz işi bulana kadar sık sık kontrol edin. Bir hırsızdan bir aktöre kadar bir iş bulabilirsin, ancak terfi almak için ilerleme için gerekli olan arzu edilen becerileri geliştirmelisin. Mevcut beceri seviyenizin ne olduğunu söyleyen menüyü kontrol ederek Stickman ‘inizin hangi becerilere ihtiyacı olduğunu öğreneceksiniz. Bir oyunun başında yeteneklerinizi sıfır olacaktır. Ayrıca, başka bir sım kartla iletişim kurduğunuzda promosyonlar almak için arkadaş edinmeniz gerekir, arkadaşlık seviyeniz yükselir; arkadaş statüsüne ulaştığınızda bilgisayar size söyleyecektir. Bu arkadaşlıkları sürdürmek için arkadaşlarınızla iletişim halinde olmanız gerekir; ne kadar çok arkadaşınız varsa, alacağınız promosyonlar o kadar yüksek olur.
Stickman Partisi hilesi
Stickman s ayrıca Romantik ilişkilere sahip olabilir, hatta bir kerede birden fazla olabilir, ancak dikkatli olun çünkü çoğu Stickman s aldatılmayı takdir etmeyecektir. Bir kez ilişki belli bir seviyeye ulaşır ve bir sım onları evlenmek için başka bir sım sorabilirsiniz iyi yaşam bir durum var. Bu olduğunda birlikte hareket edecekler. Stickman s tüm ilişkileri, özellikle Romantik olanları korumalıdır. Her sım’in kendine özgü bir kişiliği vardır ve her sım’in farklı ihtiyaçları vardır. Bazı Stickman slerin diğerlerinden daha fazla dikkat etmesi gerekir ve eşleri tarafından ihmal edilmekten hoşlanmazlar. Stickman s birçok farklı şekilde konuşur, şakalar söyler, övünür, dırdır eder, dedikodu yapar, sohbet eder, tartışır veya Romantik konuşurlar. Kendi cihazlarına bırakılırsa, Stickman s birbirleriyle ve çevreleriyle etkileşime girer, ancak bu, bir Stickman  kötü bir ruh halinde olduğunda hane halkı için tehlikeli olabilir. Stickman s’in gerçek insanlar gibi ruh hali değişimleri var. 
Bir Stickman s yapılması gereken hareket ve pervasızca emirlerine itaatsizlik edecekler yerine getirilip getirilmediğini değil. Stickman s ihtiyaçlarınızın ne olduğunu söyleyen bir Menü VAR, BU ihtiyaçların karşılandığından emin olmak için zaman zaman danışın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir