Pubg hileli apk dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

PUBG MOBILE v.1.021

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

pubg hile apk

Daha düşük özellikli donanıma sahip olanlar için erişilebilir olması gereken popüler battle royale’ın bir versiyonu olan PUBG Lite, Nisan ayı sonunda kapanacak. 29 Nisan 2021’de kapanma tarihine hazırlık olarak yeni indirmeler askıya alındı.PUBG yayıncısı Krafton’dan kısa bir blog, PUBG Lite’ın hayranlarının COVID-19 pandemisi sırasında zamanlarını işgal etmelerine yardımcı olduğunu umduğunu belirtmesine rağmen, bir neden göstermedi.
 Bizimle birlikte olan şaşırtıcı sayıda PUBG LİTE hayranının tutkusu ve desteği için çok minnettarız ” dedi. “COVID-19 yorucu zamanlarında, PUBG LİTE’IN hayranlarımıza güvende kalmak için eğlenceli bir yol sunabileceğini umuyoruz. Ne yazık ki, uzun bir tartışmadan sonra hizmeti kapatmak için zor bir karar verdik ve yolculuğumuzun sona erme zamanı geldi. PUBG Lite, 2019’te beta olarak piyasaya sürüldü ve , Kasım ayında ücretsiz oynanmayı planladığını açıkladı.

pubg hile indir 
PUBG’NİN diğer sürümleri büyük bir başarı olmaya devam ediyor. Pubg Mobile geçtiğimiz günlerde 1 milyar indirmeyi geçti ve analist tahminlerine göre günde 7 milyon dolardan fazla para kazanıyor. PUBG New State adlı mobil cihazlar için fütüristik bir spin-off da yolda.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir