Nitro Nation Drag hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

   

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Nitro Nation Drag hileli apk
Depresyon nihayet azaldığında, araba tekrar daha iyisini yapmaya başladı ve ABD’de dizel motorları araçlarına standart ekipman olarak yerleştiren ilk kamyon şirketi oldu. Bu, müşterileri için iyi çalıştı, çünkü o zamanlar dizel benzinden çok daha ucuzdu. araba ayrıca 1933’te ilk uyuyan kabinini üretti ve sattı ve iki yıl sonra kamyon parçalarının bir kısmını alüminyum kullanarak yapmaya başladı.
Önümüzdeki birkaç yıl içinde araba, motorlu bir kamyonun üzerinde kabarcık burun kabini ile çıktı ve 1940 yılında 226 kamyon satmayı başardı. Ne yazık ki, Harry Kent 1937’de öldü v şirket başkanı oldu.
Nitro Nation Drag hilesi
İkinci Dünya Savaşı sırasında araba vatanseverlik görevini yerine getirdi ve 430, 4 tonluk ağır kamyonlar üretti ve daha sonra 1.500 daha üretti ve ordu için yüksek bir üretici oldu. Ordu için özel olarak üretildiler ve Vinçler, Vinçler, kesme, kaynak ve sel ışıkları ile geldiler. araba ayrıca B-17 ve B-29 uçakları için parçalar gibi savaş çabaları için kamyon dışı ürünler yaptı.
1944’te şirket ölümüyle bir başkan daha kaybetti ve Pacific Car (PACCAR) Paul tarafından satın alındı ve ertesi yıl 485 askeri kamyon ve 427 sivil ticari kamyon üretti ve gelecek yıl 705 ticari kamyona yükseldi. Şirket daha sonra Hawaii için kamyon üretiyordu ve 1950 yılına kadar o kadar başarılı oldu ki, araçlarını ABD dışındaki 27 yere dağıtmaya başladı ve yabancı karlarını satışlarının yüzde 40’ına çıkardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir