Monster Legends hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

   

Monster Legends hileli apk v.1.22

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Monster Legends hileli apk dayi

Neden herhangi bir hükümet İğrenç kardan adam,  canavarı ya da uzak kamp ateşi hikayelerini önemsesin ki? Ve yine de yapıyorlar ve endişe verici bir tutarlılıkla. Üretken yazar, kabul edilen garip yaratık bilgisinin kapağını havaya uçurarak, eski açıklamalara razı olmaz, bunun yerine canavar dosyalarında, her fırsatta, gizli bir doğanın Olası hükümet katılımına dair zorlayıcı bir görüş sunar. Canavar dosyaları sadece adından da anlaşılacağı gibi; devlet sırlarının araştırılması, bilgi özgürlüğü Yasası belgeleri, ilk elden hesaplar, uzun hikayelerin araştırılması ve dogged araştırması. Sonuç, paranormal ve komplonun büyüleyici bir karışımıdır.
Canavarca olayların genel bir zaman çizelgesini takiben, kitap Roosevelt’in hikayesiyle başlar ve günümüz canavarlarıyla sona erer.
Monster Legends hilesi indir

Her yaratık mutlaka hükümetin çıkarlarının hedefi değildir; bazı canavarlar, resmi katılımın bir sonraki hikayesine bir giriş olarak hizmet etmek için sunulur. Bununla birlikte, her vakayı dar sınıflandırmalara ayırmak o kadar kolay değildir. Bazı canavarlar hükümetler tarafından akıllı yanlış yönlendirme, çok gizli projeleri ve gelişmiş silahları gizlemek için ‘vahşi kaz kovalamaca’ olarak ‘kullanılır’. Diğer zamanlarda, bu aynı ajansların olan her şeye meraklı bir ilgisi var. Zaman zaman, ulusal okyanus ve atmosfer İdaresi (NOAA) ve Ulusal okyanus servisi () örneğinde olduğu gibi, deniz kızlarının var olmadığını yüksek sesle protesto ettikleri için büyülenmiş ve hatta korkmuş görünüyorlar!
Diğer zamanlarda, hükümetin, hükümetlerimizin kendi hain amaçları için çok boyutlu süper teknolojilerin kullanılabileceği kurtadam ve çeşitliliğinin kaybolan canavarlarında olduğu gibi teknolojik çıkarları vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir