Küçük Prens pdf

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

                                                                   Küçük Prens pdf

 

KITAPTAN GORUNTULER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

                                               ETIKETLER

küçük prens indir, ufak prens küçük prens download
Küçük Prens pdf

Senin dışında yok. Sizin dışınızda var olan şey daha çok bilinçli bir yaşam arkadaşı veya ikiz alev olarak bilinir. Her ne kadar bütünlüğünüzün içinde olduğunu fark edene kadar bu ilişkinin faydalarından asla yararlanamayacaksınız.

Bütün bir bireyin, yarım insan ya da daha az olduğuna inanan birinin yanında yaşamak ve yanında durmak istemesini nasıl bekleyebilirsiniz. Titreşim hızları tamamen farklı olduğu için bu gerçekleşemez.

Bütün birey, benlik sevgisinin bolluğu frekansıyla titreşir ve bu nedenle hiçbir şeyden yoksundur. Başka biriyle hayatı paylaşmak için tercih olsa bile, bu birey Hiç kimseye ihtiyacı yok. Bireyin yarısı eksik olduklarını algılar ve bu nedenle her zaman ihtiyaç duyarlar. Yarım kişi korku içinde yaşar ve tüm kişi sevgi içinde yaşar, yukarıda belirtildiği gibi sevgi ve korku birbiriyle karşılaşamaz.

İki korkunç düşük titreşimli insan bir araya geldiğinde böyle bir ilişki yaşadınız. Bu ikisi bir bütün yapmaya çalışan ayrı yarımlar gibidir. İlk başta çok çekici olabilirler, çünkü ikisi de aynı şeyi arıyorlar, onları bir bütün haline getirecek biri. Sonunda bilinçsizce bütünün kontrolü üzerinde savaşacaklar. Çoğu zaman, her yarım geçişte, roller güçlü bir kontrolörden itaatkar olana ileri geri döner.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir