FIFA MOBİLE SOCCER hile apk 2021

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

FIFA MOBİLE SOCCER v1.522

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=SgRZQoXxEI8&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
fifa mobile soccer android indir, fifa mobile soccer apk, fifa mobile soccer apk download, fifa mobile soccer apk indir, fifa mobile soccer download, fifa mobile soccer full apk, fifa mobile soccer full apk download, fifa mobile soccer indir, fifa mobile soccer mobile hileli  apk, fifa mobile soccer telefon için hileli indir

FIFA MOBİLE HİLELİ APK İNDİR

Promosyon geçen yıl FUTTİES’İN yerini aldı ve sezonun en iyi kartlarını ve etkinliklerini kutladı FIFA 21’de sezon tanıtım ekibi sona erdiğinde, EA Sports yaz boyunca yeni promosyonlar, paket teklifleri ve diğer etkinliklerle hayranlarını eğlendirecek. Önceki yıllardaki en büyük promosyon FUTTİES’Dİ, ancak bunun yerini FIFA 20’de yaz sıcağı aldı. Yaz Sıcağının FIFA 21 için tekrar geri dönmesi muhtemeldir, çünkü geçen sezon son derece popüler olduğunu kanıtladı ve FIFA 22’nin etrafında dönmeden önce mükemmel bir final büyük etkinliği.Yaz sıcağı, FIFA 20’de sezon sonu etkinliği olarak FUTTİES’İN yerini aldı ve sezonu kutlamak için son 12 Ayın en iyi kartlarından bazılarını geri getirdi. Yüzlerce özel kart paketlere yeniden eklenir, bu da takımınıza yüksek puanlı oyuncular eklemeyi çok daha kolay hale getirir. 

FIFA MOBİLE hile apk

Yeni kadro oluşturma zorlukları (Sbc’ler), tüm büyük liglerden ek yükseltilmiş oyuncularla birlikte piyasaya sürüldü ve bu oyuncuların çoğu oyundaki en iyi oyuncular oldu. FIFA 21 yaz sıcağı, sezonun takımı sona erdiğinde Haziran ayında başlayacak. Yaz sıcağında her gün, yeni Sbc’ler saat 6’da (1pm ET) piyasaya sürülürken, yeni promosyon paketleri ve diğer teklifler düzenli olarak açıklanacaktır. Promosyon paketleri genellikle akşamları serbest bırakılır ve sınırlı miktarlarda 24 saat boyunca kullanılabilir. Önceki promosyonlardan ve haftanın Takımından yüzlerce oyuncu, FUT Birthday, What If, Future Stars ve Headliners kartları da dahil olmak üzere paketlere geri konacak. Yeniden piyasaya sürülen haftanın takımı oyuncuları, en yüksek puan alan sürümlerden bazılarıdır ve bu sezon şimdiye kadar herhangi bir TOTW’DAN olabilir. FIFA 20’de 250’den fazla özel kart yeniden eklendi ve bu FIFA 21’de tekrar aynı olmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir