ea sports ufc apk hile

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

   

ea sports ufc apk v.1.22

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

ea sports ufc apk hileli indir
Benden size kişisel bir meydan okuma: Bruce Lee filmini izleyin (Enter the Dragon harika dövüş sahneleri ve Bruce Lee’den harika alıntılar var)! Tutkusunu hissettiyseniz ve felsefesinden herhangi birini duyduysanız bana bildirin. Seni motive etti mi? Felsefesi beni birçok şey hakkındaki görüşümü ve her gün nasıl yaklaştığımı değiştirecek şekilde motive etti. Bruce Lee hakkında hiçbir makale onun hakkında küçük bir hikaye olmadan tamamlanmamıştır.
Bruce Lee’nin hikayesi 27 Kasım 1940’da San Francisco, Kaliforniya’da başladı. Lee Jun Fan olarak doğdu ve babası Lee Hoi-Chuen ve annesi Grace’in dördüncü çocuğuydu.
Lee’nin babası, doğduğunda San Francisco’da turneye çıkan ve Lee’yi ABD vatandaşı yapan bir Hong Kong opera şarkıcısıydı. Üç ay sonra, aile o sırada Japonlar tarafından işgal edilen Hong Kong’a döndü. Lee 12 yaşındayken La Salle College’a kaydoldu ve daha sonra her ikisi de lise olan St. Francis Xavier Koleji’ne girdi. Lee’nin babası ilk dövüş sanatları eğitmeni oldu, o erken ona Tai Chi Chuan Wu tarzı öğretti. Bir Hong Kong sokak çetesi 1954 ile aldıktan sonra, Lee onun mücadele geliştirmek için ihtiyaç hissetmeye başladı. 
ufc oyun indir
Man altında Wing Chun Gung Fu çalışmaya başladı yaptı. Oradayken, Lee sık sık Yip’in en iyi öğrencilerinden biri olan Wong Shun-Leung altında eğitim gördü. Bu nedenle wong’un eğitimi üzerinde büyük bir etkisi oldu. Lee, 18 yaşına kadar Yip Man altında çalıştı. En geniş Lee’nin dövüş sanatları arka plan olduğunu nasıl fark yok. Lee ayrıca Batı boksu eğitimi aldı ve üçüncü turda Nakavtla Gary Elms’e karşı 1958 boks şampiyonasını kazandı. Lee ayrıca kardeşi Peter Lee’den (sporda bir şampiyon) eskrim tekniklerini öğrendi. Bu çeşitli arka plan, Wing Chun Gung Fu’da kişisel değişikliklere yol açtı ve stilin daha yeni versiyonu Jun Fan Gung Fu olarak adlandırdı. Aslında, Lee Seattle’da ilk dövüş sanatları okulunu açtı ve Lee Jun Fan Gung Fu Enstitüsü adını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir