Dünya Süper Lig hile indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

    

Dünya Süper Lig hileli apk 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

https://bc.vc/2eYMXm6

OYUN ETIKETLERI


Dünya Süper Lig hilesi indir
Geri dönen  patronunun, 2021-21 sezonu öncesinde Stadyumu’nda çözülmesi gereken bir takım sorunları var
Hedef, Massimiliano Allegri ve Juventus personelinin Perşembe günü bir transfer piyasası Zirvesi için bir araya geldiğini ve Cristiano Ronaldo’nun geleceğinin konular listesinin başında olduğunu doğrulayabilir.  Juve, Andrea Pirlo’yu geçen hafta takımın Serie A’daki hayal kırıklığı yaratan dördüncü sırada bitirmesinin ardından görevden alma kararını aldı ve Inter, dokuz yıllık kupasını sona erdirdi.

Daha önce 2014 ve 2019 yılları arasında Allianz Stadyumu’nda baş antrenör olarak görev yapan Allegri, pirlo’nun yerine hızla hazırlandı ve sığınakta ilk yılını planlamaya başladı.
Ronaldo, son aylarda Torino’dan uzaklaşmakla büyük ölçüde bağlantılıydı ve 2022’de serbest bir ajan olmadan önce değerli bir varlığa para yatırmaya hazır olduğunu öne sürdü.

Gol, Juve yetkililerinin yaz transfer penceresinden önce seçeneklerini araştırdığına ikna olduklarını öğrendi. Allegri, Paulo Dybala’nın geleceği de denklemde hesaba katılarak, gelecek sezon öncesinde kadroyu birleştirmek istediği için durumu mümkün olduğunca çabuk çözmeye istekli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir